CS:GO Steam Guard VAC ban temizlemek

CrooKameron

Hectopat
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 ay önce gaza gelip hile açtım ve ban yedim. Detaya gerek yok aktif olarak kullandığım Steam guard olarak kullandığım telefonumu başka hesaba bağlarsam kesin olarak ban yiyor bildiğim kadarıyla D: Ben yeni bir CS:GO hesabı satın almayı düşünüyorum bu hesap için Steam guard kullanmak istiyorum acaba telefonumu bu illetten temizlememin bir yolu var mıdır? Yani factory reset falan atsam düzelir mi?

Not: 2 adet telefon numarası kullanıyorum telefon numarasıyla da alakası var galiba yazayım dedim.

Gaza gelme falan hikaye. Oyunda mevlana bile gelse ben hile açmıyorum. Telefonunuzu isterseniz 1000 tane hesap üzerinde kullanın, yine de ban yersiniz. Sıfırlama falan da yok, başka telefon üzerinden yine gaza gelip hile açmayacaksanız, yapın.

Gaza geldin, oyunun bitti, hileyi buldun, denedin, maca girdin ve gazin gitmedi hileyi actin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son zamanlarda bu CS: GO'da hemen hemen her maçta hile ile karşılaşıyorum. Daha dün hilenin babası denk gelmişti rekabetçi maçta. Geldiler ses yapmadan gittiğim pustuğum yere haldur huldur gelip bir anda vurmalar, daha çıkmadan kapıdan tek atmalar, gittiğimiz yere ardı kesilmeyen bombalamalar gibi gibi. Ne olursa olsun açmayacaksın. Hata etmişsin. Umarım daha hile açma düşüncesine girmezsiniz. Keşke bu gibi oyunlarda hile ile girenler her yerden ban yese. 3000 saatin üzerinde bir oynamam var. Sizin gibilerden bıktık usandık 1.6'ya geri döndük daha az hile var. Sorunun cevabına gelelim.
Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?
VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

Steam'de yazan bu.

Hocam ben bildiğim kadarıyla söyleyeyim. Mesela sende 2 hesap ikisinde de aynı telefon numarası var. Eğer sen A hesabından ban yersen B hesabı da ban yer. Fakat ban yedikten sonra C hesabına telefonunu ilk defa eklersen ban yemezsin. O ban yeme olayı aktif hesaplarda mümkün. Ben şuan telefon numaramı yeni hesabımda 4 senedir kullanıyorum. Eski hesabımda da aynı telefon numarası vardı ve hiç bir şekilde ban yemedim.

Ben yaklaşık 1 ay önce gaza gelip hile açtım ve ban yedim. Detaya gerek yok aktif olarak kullandığım Steam guard olarak kullandığım telefonumu başka hesaba bağlarsam kesin olarak ban yiyor bildiğim kadarıyla D: Ben yeni bir CS:GO hesabı satın almayı düşünüyorum bu hesap için Steam guard kullanmak istiyorum acaba telefonumu bu illetten temizlememin bir yolu var mıdır? Yani factory reset falan atsam düzelir mi?

Not: 2 adet telefon numarası kullanıyorum telefon numarasıyla da alakası var galiba yazayım dedim.

Bıktım senin gibilerden. Sırf bu yüzden 4 yıl önce ps4 aldım BF1 oynamak için ama orada da varlar, USB gibi bir alet ile çeşitli hileler yapabiliyorlar ve bu şey ucuz falan da değil ha! 120 Euro idi en son baktığımda. Buna rağmen her Server'da 10-15 (60 kişilik Server) tanesine rastlıyordum, oyunu zehir ediyorlardı insanlara.

Yardım etmeyin şöyle kişilere, hatta forumda yasak olmalı böyle konular.

Yeni konular

Geri
Yukarı