CS:GO Steam Guard VAC ban temizlemek

CrooKameron

Hectopat
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 ay önce gaza gelip hile açtım ve ban yedim. Detaya gerek yok aktif olarak kullandığım Steam guard olarak kullandığım telefonumu başka hesaba bağlarsam kesin olarak ban yiyor bildiğim kadarıyla D: Ben yeni bir CS:GO hesabı satın almayı düşünüyorum bu hesap için Steam guard kullanmak istiyorum acaba telefonumu bu illetten temizlememin bir yolu var mıdır? Yani factory reset falan atsam düzelir mi?

Not: 2 adet telefon numarası kullanıyorum telefon numarasıyla da alakası var galiba yazayım dedim.

Yeni aldığınız hesapda eski ban yediğiniz telefonu numarasını kullanabilirsiniz, telefon adresi ban sistemi eğer banladığı sıradaysa diğer telefon bağlı hesaplar banlanır.
teşekkürler
Hocam ben bildiğim kadarıyla söyleyeyim. Mesela sende 2 hesap ikisinde de aynı telefon numarası var. Eğer sen A hesabından ban yersen B hesabı da ban yer. Fakat ban yedikten sonra C hesabına telefonunu ilk defa eklersen ban yemezsin. O ban yeme olayı aktif hesaplarda mümkün. Ben şuan telefon numaramı yeni hesabımda 4 senedir kullanıyorum. Eski hesabımda da aynı telefon numarası vardı ve hiç bir şekilde ban yemedim.
teşekküerler benim 3 hesabım vardı ana hesabımda kullanıyordum steam guardı o ban yedi şimdi ben steam guardı ana hesabımdan kaldırsam ve diğer cs go hesabıma bağlasam ban yer miyim peki ?
Vac temizleme olsaydı, 1582 gün önce yaptığım salaklığı temizlerdim. Hesapta kocaman yazıyor VAC diye. Maalesef yok öyle bir şey.
koskoca STEAM GUARD yazıyor orada vac ın kalıcı olduğunu ben de bilyourm
Yanlis biliyorsunuz. Telefon numarasini sonradan baska bir hesaba baglamak yasaklama almaniza sebep olmaz.
teşekkür ederim :D
Numaranızı değiştireceksiniz çaresi yok.
Umarım bu ücret size ders olur.
çift sim :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı