CS:GO "sunuculardan yasaklandınız" uyarısı ne anlama geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Komutan8021

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming GT502 V2, Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz, Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI, ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4090 OC 24GB, Corsair Vengeance 32GB 6000MHz DDR5 CL36, Kingston FURY Renegade PCle 4.0 NVMe M.2 2280 2TB, Asus ROG Strix 850W 80+ Gold Auro Edition PCle Gen 5.0, Asus TUF Gaming LC II 360,
Merhabalar, 298 gün önce VAC ban yemiştim. Sebebini bilmediğimi önceki konularda belirttim. Ve bana yardım eden arkadaşa bir soru sormuştum. Benden yeni konu açmamı kendisinin bilgisinin olmadığını ve bu banın başka bir şeyden yenmiş olabileceğini söyledi.
1643227892024.png

CS:GO'ya girdiğimde böyle bir hata var ve profilimde VAC banlı olduğum yazıyor. Ne olduğunu bende bilmiyorum. 'hile açmışsın banlanmışsın, iyi olmuş.' tarzında değil de daha açıklayıcı bir anlatım ile bu durumu izah ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticket atıyorum fakat herhangi bir dönüş sağlamadım şu an. 6 saat oldu mail falan gelmedi.

Desteğe vs. yazmanız kesinlikle fayda etmez, net bir şekilde belirtmişler zaten VAC yasaklamalarının Steam destek tarafından kaldırılmayacağını. Boşa uğraşmayın.

VAC yasaklaması aldım.png

Sadece bu hesapta var numaram. 🙁

2. hesabıma da baktım ve onda numara ekli değil sadece bu hesapta numaram var. Ayrıca oyunu çoğunlukla arkadaşlarım ile topluluk sunucularında oynuyordum. Maç geçmişimde izlenecek maç dahi yok. Ve oyunu oynamamdan 1 hafta sonra ban yedim.

Geçmiş olsun. Artık resmi sunucularda oynayamayacaksınız.
Haksız yere VAC BAN yediğini öğrenince Komutan'ın kafasında çalan şarkı ve Komutan'ın haller;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geçmiş olsun. Artık resmi sunucularda oynayamayacaksınız.
haksız yere VAC ban yediğini öğrenince Komutan'ın kafasında çalan şarkı ve Komutan'ın haller;

Ey Steam, sen kimsin de komutanı oyundan banlarsın?😂😂

Dostum bu açtığın ikinci konu, gelen cevaplar mı tatmin etmiyor anlayamadım. Aynı meseleyi evirip çevirip ikinci kere konusunu açmana gerek yok. Şimdi şöyle, Steam desteğe spam atarcasına bunun hakkında yazman bir şey değiştirmeyecek. Net bir şekilde belirtmişler yasaklamanın Steam destek tarafından kaldıramayacağını. Haksız yere verilen bir yasaklama olsaydı 298 gün içinde on kere kaldırılırdı otomatik bir şekilde. Bu hesaptan artık CS:GO adına bir şey bekleme.

Telefon numaranı ise başka herhangi bir Steam hesabında güvenle kullanabilirsin. Yasaklama almış hesaptaki telefon numarasını sonradan başka bir Steam hesabına eklemek o hesabın yasaklama almasına sebep olmaz. Sadece yasaklama verildiği esnada aynı telefonu paylaşan hesaplara yasaklama uygulanır. Başka da sorun var ise cevaplarım.

Dostum bu açtığın ikinci konu, gelen cevaplar mı tatmin etmiyor anlayamadım. Aynı meseleyi evirip çevirip ikinci kere konusunu açmana gerek yok. Şimdi şöyle, Steam desteğe spam atarcasına bunun hakkında yazman bir şey değiştirmeyecek. Net bir şekilde belirtmişler yasaklamanın Steam destek tarafından kaldıramayacağını. Haksız yere verilen bir yasaklama olsaydı 298 gün içinde on kere kaldırılırdı otomatik bir şekilde. Bu hesaptan artık CS:GO adına bir şey bekleme.

Telefon numaranı ise başka herhangi bir Steam hesabında güvenle kullanabilirsin. Yasaklama almış hesaptaki telefon numarasını sonradan başka bir Steam hesabına eklemek o hesabın yasaklama almasına sebep olmaz. Sadece yasaklama verildiği esnada aynı telefonu paylaşan hesaplara yasaklama uygulanır. Başka da sorun var ise cevaplarım.

Kaldırılmasını isteseydi 298 gün sonra peşine düşmezdi. 2 konuyada hakimim bu konuyu açmasını ben istedim. Merak ettiği bu banın ne olduğu çünkü ban açıklamasında hile demiyor.
Ayrıca ilk konuda herkes hile açtın kaldırılmaz deyip geçti bana böyle mesaj gelse tatmin olmazdım.Çünkü valve hile kullandığın için ban attık demiyor.

Evet tam bilgi sahibi olamadığım için ve arkadaşında yönlendirmesi ile başka bir konu açtım. Sonuç olarak açılmayacağı için üzgünüm, sağlık olsun. Cevap verenlere de teşekkür ediyorum.

@Komutan8021 Anladım. Şu ana kadar çoktan kaldırılırdı haksız verilseydi diye düşünüyorum. Hesap adını sansürleyerek bu bağlantıda ne yazdığını ekran görüntüsü olarak paylaşır mısınız?

VAC yasaklaması yüzünden katılamıyorsunuz. Ama girmeye çalıştığınız hesap ban yemedi değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı