CS:GO VAC ban attı

Arkadaşlar selam, şimdi Steam'e giriş yaptım ve yapar yapmaz bir mesajınız var yazısını gördüm. Başlıkta olan yazı en son CS:GO ölüm maçına girdim 3 hafta önce geçmiş maçlarıma bakayım dedim dereceli rekabet maç yok yazıyor. Ben neden ban yemiş olabilirim ve banı kaldırma imkanım var mı? Bir de Steam envanterime ve Steam pazar ile ilgili bir sorun olur mu?
VAC sebepsiz banlamaz ya bilgisayarındaki virüs hile etkisi yaratıyor ya da hile kullandın açık konuş kimse yadırgamaz sanal ortam burası.

VAC sebepsiz banlamaz ya bilgisayarındaki virüs hile etkisi yaratıyor ya da hile kullandın açık konuş kimse yadırgamaz sanal ortam burası.

Ben yadırgarım. Bunlar yüzünden sinir krizi geçiriyor. İnsanların oyun zevkini bozuyor.

Ben yadırgarım. Bunlar yüzünden sinir krizi geçiriyor. İnsanların oyun zevkini bozuyor.

Ve bu zamana kadar 100 bin kere PC'ye virüs girmiştir hiçbir zaman da VAC ban yemedim.

@hasann gg Konuyu okumak sıkıcı geliyor değil mi? Adam yanlış anlamış, VAC ban değil Overwatch banı yemiş. Bilip bilmeden suç atmayın. Ayrıca 400 dolar envanteri olan biri neden hile açsın?

@Hyuuga Neji Sen de aynı şekilde konuyu okumamışsın, VAC ban değil Overwatch banı yemiş. Hem de virüs VAC bana sebep olmaz. Bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın. VAC sadece oyun dosyalarına müdahale eden şeyleri yasaklar. Virüs falan etki etmez.

1659912147076.png

Geri
Yukarı