CS:GO VAC ban kaldırmak mümkün mü?

Kxfir

Hectopat
Arkadaşlar 5 yıl önce çocukken bir hata yaptık hile açıp ban yedim 14-15 yaşlarındaydım. Hesapta 2100 gün yazıyor, bunu destek bileti ile falan kaldırabilir miyim sizce? O zamandan bu zamana aşırı değerlenen kasalarım, skinlerim var. Bir yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 5 yıl önce çocukken bir hata yaptık hile açıp ban yedim 14-15 yaşlarındaydım. Hesapta 2100 gün yazıyor, bunu destek bileti ile falan kaldırabilir miyim sizce? O zamandan bu zamana aşırı değerlenen kasalarım, skinlerim var. Bir yolu var mıdır?
Deneyin ama sanmam

Deneyin ama sanmam
Dipnot: "VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır." demiş steam

Açık açık yazmışsın hile açtım diye. Neden açsınlar banını? Şu an 14.99 dolara seçkin alıp oyuna başlayabilirsiniz.

Ben monitörün özelliği olan crosshair açtım yani daha yeni keşfettim monitörümde bu özelliği. Monitörün kendi özelliği olmasına rağmen kaç tane araştırma yaptım VAC bana neden olur mu diye. Siz değerleri skinleriniz varken bir de hile açıyorsunuz. Dediğim gibi yeni hesap açabilirsiniz.

VAC yasakları kalıcıdır.

O zamandan bu zamana aşırı değerlenen kasalarım, skinlerim var. Bir yolu var mıdır?
Senpai Checkeeey'in 1 milyon dolarlık envanteri var. Twitter'da aylardır VAC banını açtırmak için her türlü maymunluğu yapsa bile açılmadı, durum böyleyken sizinki de Valve tarafından pek umursanmaz.

Açık açık yazmışsın hile açtım diye. Neden açsınlar banını? Şu an 14.99 dolara seçkin alıp oyuna başlayabilirsiniz.

Ben monitörün özelliği olan Crosshair açtım yani daha yeni keşfettim monitörümde bu özelliği. Monitörün kendi özelliği olmasına rağmen kaç tane araştırma yaptım VAC bana neden olur mu diye. Siz değerleri skinleriniz varken bir de hile açıyorsunuz. Dediğim gibi yeni hesap açabilirsiniz.

Hocam ben de onu soruyorum kibar bir şekilde cevaplayabilirsin kimseden azar yemeye gelmedim buraya 14 15 yaşında çocuktum yazmışım ne bileyim o zaman insanların oyununu mahvedip oyun zevkini çaldığımı düşünemiyordum kusura bakma 6 yıl geçmiş üstünden bende bir soru sordum üsteki arkadaşlar gibi sadece olmaz deyip geçebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı