CS:GO hile kullanmadan VAC ban yemek mümkün mü?

11 rapor yersen OW ye düşersin.

Kaynak nedir ?
Cs go score puanlaması nasıl yapılır?

Öldürdüğünüz her adam başına 2 puan, her assist başına 1 puan, Bomba kurma/çözmeye de 2 puan gelir.
(Terörist için) Eğer roundu Takım arkadaşınızın kurduğu bombayı patlatarak kazandıysanız ve hayattaysanız artı 1 puan,
(CT için) takım arkadaşınız bombayı çözdüyse ve siz hayattaysanız yine artı 1 puan alırsınız.
(Terrörist için) Sizin kurduğunuz bomba siz hayattayken patlarsa 2, siz ölüyken patlarsa 1 puan alırsınız.
(CT için) Rehine kurtarırsanız 2 puan alırsınız.

Puanlamada son bir detay daha gösterip rehberimi sonlandıracağım. Eğer teröristken bombayı kurup kill alırsanız bombayı savunurken aldığınız killer 3 puan getirir. Yani öldürdüğünüz adam bombside' a yakın olmalıdır.

Puan sadece adam vurarak mı kazanılıyor? Piyasada asılsız birçok safsatanın dönmesine lütfen vesile olmayın gerçeği açıklanmamış bilgileri kulaktan dolma yaymayın. Yayılması için ibraz etmeyin lütfen.

Resmi kaynak paylaşır mısınız ? Steam sitesi linki vb.

Hile kullanamdığın sürece ban yemezsin. Overwatch'e oyun içinde 100 puana ulaşınca düşersin veya 11 rapor yediğinde otomatik olarak düşersin.

Dostum bu teorinle VAC'a yakalanmayan hile kullanarak 24 saatte 1 maç girip insanları hayattan soğutabilirsin. Gir 1 maç mevlana aç ama 50 kill'e ulaşmadan maçı kazan + sen hariç 9 kişi seni reportlasın, hesaba hiçbir şey olmuyor o zaman :)

Dostum bu teorinle VAC'a yakalanmayan hile kullanarak 24 saatte 1 maç girip insanları hayattan soğutabilirsin. Gir 1 maç mevlana aç ama 50 Kill'e ulaşmadan maçı kazan + sen hariç 9 kişi seni reportlasın, hesaba hiçbir şey olmuyor o zaman :)

Zaten hileciler de bu mantığı kullanıyor. Hiçbir şey olmuyor. Kendim de denedim 1 gün aralıklarla günde 2 maç atıyorsun, 100 puanı geçmeden ve geçerek fark etmez oynuyorsun. Hesabın ban yemiyor bu şekilde bir hesabı globale çıkardım ve hala ban yemedi. Üzerinden kaç ay geçti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çoğu internet sitesinde böyle yazıyor isterseniz siz de bakın.

Çoğu internet sitesi bir kaynak değil. Kaynak resmi Steam hesabı, veya resmi CSGO Global hesabı. Bu konuda kesin yargıya ulaşabilmek için Steam veya Valve tarafından yayınlanan bir kaynak paylaşır mısınız ?
Zaten hilecilerde bu mantığı kullanıyor ve hiçbir şey olmuyor kendimde denedim 1 gün aralıklarla günde 2 maç atıyorsun 100 puanı geçmeden ve geçerek fark etmez oynuyorsun hesabın ban yemiyor bu şekilde bir hesabı globale çıkardım ve halağa ban yemedi üzerinden kaç ay geçti.

Denediğin hesabın steam linkini versene, bir şey deneyeceğim.

Umarım sahip olduğun tüm hesaplar VAC yer ve bir daha bu oyuna giremezsin bile. Belki de bana denk geldin ve bir oyunda beni çıldırtıp supreme-global olmama engel oldun, üstelik zamanımdan çaldın, sonra sen gidip hileyle global oldun. Forum kuralları olmasa bambaşka şeyler de yazardım ama yazamıyorum :)

Son düzenleme:
Çoğu internet sitesi bir kaynak değil. Kaynak resmi Steam hesabı, veya resmi CSGO Global hesabı. Bu konuda kesin yargıya ulaşabilmek için Steam veya Valve tarafından yayınlanan bir kaynak paylaşır mısınız ?

Denediğin hesabın steam linkini versene, bir şey deneyeceğim.

Umarım sahip olduğun tüm hesaplar VAC yer ve bir daha bu oyuna giremezsin bile. Belki de bana denk geldin ve bir oyunda beni çıldırtıp supreme-global olmama engel oldun, üstelik zamanımdan çaldın, sonra sen gidip hileyle global oldun. Forum kuralları olmasa bambaşka şeyler de yazardım ama yazamıyorum :)
:D Vereyim bir dakika banlatırsan çok iyi olur. Steam Community :: juli Q-('-'Q)
:D vereyim bir dakika banlatırsan çok iyi olur. Steam Community :: juli Q-('-'Q)
Ekli olan tek hesapda ana hesabım.

:D vereyim bir dakika banlatırsan çok iyi olur. Steam Community :: juli Q-('-'Q)

Ekli olan tek hesapda ana hesabım.

Atılan hesabın yorumlar kısmında kendin not yazmışsın, bence bu cümle zaten her şeyi açıklıyor. Yediğin küfürlerden bıktığın için global bi mesaj vermişsin.

juli Q-('-'Q) 12 Eki 2019 @ 12:03
I go in my spare time and play on this account. Don't expect me to talk because I mute everyone in the game. (Boş zamanlarımda girip bu hesapta oynuyorum. Oyun içi herkesi sessizleştirdiğimden konuşmamı beklemeyin.)

Main hesapta ise, fake hesabın attığı bir yorum var. O da şöyle :

juli Q-('-'Q) 20 saat önce
I expect you to return to the professional arena again, baby.

Tüylerim diken diken oldu yeminlen. Hile açıp Global olan hesap yorumlarına not bırakıyor darlamayın konuşmam diye. Sonra hile açıp global olan hesap gerçek hesaba yorum atıyor prof arenaya dön diye :)

Milenyum sonrası doğumlularda sıkıntı var ben buna kesin olarak inanıyorum artık. 18 yaşındaymışsın, sen 3 yaşındayken bu oyunu oynamaya başladım ama nası bi mantık varsa 1-2 sene oynayan prof arkadaşlar böyle global oldum diye meslek lisesinde sınıf arkadaşlarına hava atıyor işte. Yazık.

NOT : Bu arada hesabın VAC yemesi için elimden geleni yapacağım, umarım benim dışımda birileri de uğraşır da sonuca ulaşırız.

VAC sistemi rapor üzerine hareket etmez. Kısacası sizin teoriniz bu sistemde işlemez.

Bu sistemin "çok güzel" bir yanı var, o da yasaklamaları gecikmeli vermesi. Yasaklama 1 yıl sürse de eninde sonunda veriliyor. Ücretli hile kullanıp yasaklama almayacağını sananlar genelde ansızın VAC dalgası ile uçuruluyor.

Sistemin acelesi yok kısacası.

Bu arada hesabın VAC yemesi için elimden geleni yapacağım

Bosuna zahmet etme. Arkadas sistemin nasil isledigini yillar önce ögrenmis zaten.

Alin bir tane daha.

Muhtemelen bu da kendisine ait. Karistirdikca bir seyler cikiyor.

3 VAC yasaklamasiyla arkadasi ugurluyoruz. Kisacasi raporlamayla falan ugrasmayin.

Son düzenleme:
Atılan hesabın yorumlar kısmında kendin not yazmışsın, bence bu cümle zaten her şeyi açıklıyor. Yediğin küfürlerden bıktığın için global bir mesaj vermişsin.

Juli Q-('-'Q) 12 eki 2019 @ 12:03.
I GO'in MY spare time and play on this account. Don't expect me to talk because ı mute everyone in the Game. (Boş zamanlarımda girip bu hesapta oynuyorum. Oyun içi herkesi sessizleştirdiğimden konuşmamı beklemeyin.)

Main hesapta ise, fake hesabın attığı bir yorum var. O da şöyle:

Juli Q-('-'Q) 20 saat önce.
I expect you to return to the Professional arena again, baby.

Tüylerim diken diken oldu yeminlen. Hile açıp global olan hesap yorumlarına not bırakıyor darlamayın konuşmam diye. Sonra hile açıp global olan hesap gerçek hesaba yorum atıyor prof arenaya dön diye :)

Milenyum sonrası doğumlularda sıkıntı var ben buna kesin olarak inanıyorum artık. 18 yaşındaymışsın, sen 3 yaşındayken bu oyunu oynamaya başladım ama nasıl bir mantık varsa 1-2 sene oynayan prof arkadaşlar böyle global oldum diye meslek lisesinde sınıf arkadaşlarına hava atıyor işte. Yazık.

Not: Bu arada hesabın VAC yemesi için elimden geleni yapacağım, umarım benim dışımda birileri de uğraşır da sonuca ulaşırız.

Hesabı VAC ban yedirtebiliyorsan yedirt memnun kalırım ama muhtemelen yemiyecek uzun zamandır giriş yapmıyorum. O yorumları da sırf hava olsun diye yazdım zaten. Arkadaşlarıma hiçbir zaman hava atmam aksine smurf hesap girip onlara rank atlatıyorum. Bu arada 2001 duğumluyum 19 yaşındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı