Ekran kartı ayarları yüzünden CS:GO VAC ban yemek mümkün mü?

RAMB0

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'yu daha parlak yapmak için Laptop'ın AMD Software uygulamasında özel renk ayarlarını açtım. Sıcaklık ve doygunluğu fulledim. Bunu iki seferdir yapıyorum. İkisinde de VAC ban aldım. Ayrıca kapatınca da düzeliyor. Bunu nasıl çözebilirim? Az önce çoğu kişinin VAC ban aldığına dair konu açıldı da ondan dolayı mı emin olamadım.

CS:GO'yu daha parlak yapmak için Laptop'ın AMD Software uygulamasında özel renk ayarlarını açtım. Sıcaklık ve doygunluğu fulledim. Bunu iki seferdir yapıyorum. İkisinde de VAC ban aldım. Ayrıca kapatınca da düzeliyor. Bunu nasıl çözebilirim? Az önce çoğu kişinin VAC ban aldığına dair konu açıldı da ondan dolayı mı emin olamadım.
Kimse VAC ban yemedi, oyunda genel bir sorun var şuan. Ayrıca yaptığınız ayar da VAC ban yemelik bir sebep değil.

3. Parti yazılım olarak algılıyor olabilir. Kapatmanız lazım... Tabi vac almak bundan dolayı saçma

O uyarı VAC ban yedin anlamına gelmiyor. Uyarıda ban kelimesi bile geçmiyor her VAC yazısını gördüğünüzde lütfen ban ile ilişkilendirmeyin. Yaptığınız şey ban sebebi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı