CS:GO hile kullanmadan VAC ban yemek mümkün mü?

Hesabı VAC ban yedirtebiliyorsan yedirt memnun kalırım ama muhtemelen yemiyecek uzun zamandır giriş yapmıyorum. O yorumları da sırf hava olsun diye yazdım zaten. Arkadaşlarıma hiçbir zaman hava atmam aksine smurf hesap girip onlara rank atlatıyorum. Bu arada 2001 duğumluyum 19 yaşındayım.

Ben elimden geleni yapıcam da, VAC yediğinde memnun kalacaksan eğer senin teorine göre gir aynı gün 3-5 maça VAC yersin zaten. Ayrıca kesin hava atmıyorsundur eminim. Yaşın için de kusura bakma 1 yaş küçük söylemişim :(

Ben elimden geleni yapacağım da, VAC yediğinde memnun kalacaksan eğer senin teorine göre gir aynı gün 3-5 maça VAC yersin zaten. Ayrıca kesin hava atmıyorsundur eminim. Yaşın için de kusura bakma 1 yaş küçük söylemişim :(

:D VAC yedirebilirsen memnun kalırım tabii ki de. Bu oyunu 6 yıldır oynuyorum artık hava atmayı geçtim gönül eğlendiriyorum :D . Emre abi.
VAC sistemi rapor üzerine hareket etmez. Kısacası sizin teoriniz bu sistemde işlemez.

Bu sistemin "çok güzel" bir yanı var, o da yasaklamaları gecikmeli vermesi. Yasaklama 1 yıl sürse de eninde sonunda veriliyor. Ücretli hile kullanıp yasaklama almayacağını sananlar genelde ansızın VAC dalgası ile uçuruluyor.

Sistemin acelesi yok kısacası.

Bosuna zahmet etme. Arkadas sistemin nasil isledigini yillar önce ögrenmis zaten.

Alin bir tane daha.

Muhtemelen bu da kendisine ait. Karistirdikca bir seyler cikiyor.

3 VAC yasaklamasiyla arkadasi ugurluyoruz. Kisacasi raporlamayla falan ugrasmayin.

Locked hesabım normalde ana hesabımdır arkadaşım onda hile açtı ve ban yedi. Sonrasında sinirlenip birkaç kez ben açtım. Hava?

Demek ki hile kullaninca er ya da gec yasaklaniyormussunuz. VAC yasakli hesaplar disinda sayisi belli olmayan bircok yan hesabiniz bulunuyor. Eger bir insan elli tane yan hesap aciyorsa ne amacla actigi ortadadir. Kisacasi sizin 50 kill teorisi VAC sisteminde islemiyor.

Tabii burada en büyük kabahat Valve'da. Su oyunu bedava yapacaklarina 300 TL gibi bir fiyat bicseler her önüne gelen hesap alip hile kullanamazdi.

Insanlarin oyun zevkine limon sikmaktan vazgecin artik. Oyunu oynayacak yeteginiz yoksa oynamayin daha iyi.

Demek ki hile kullaninca er ya da gec yasaklaniyormussunuz. VAC yasakli hesaplar disinda sayisi belli olmayan bircok yan hesabiniz bulunuyor. Eger bir insan elli tane yan hesap aciyorsa ne amacla actigi ortadadir. Kisacasi sizin 50 kill teorisi VAC sisteminde islemiyor.

Tabii burada en büyük kabahat Valve'da. Su oyunu bedava yapacaklarina 300 TL gibi bir fiyat bicseler her önüne gelen hesap alip hile kullanamazdi.

Insanlarin oyun zevkine limon sikmaktan vazgecin artik. Oyunu oynayacak yeteginiz yoksa oynamayin daha iyi.

Steam'de hesap açmak bedava ister 1000 tane açarım istersem 1 tane hesabım olur bu kimseyi ilgilendirmez. Oyundaki hile koruması kötü ise bu bizim yapabileceğimiz bir şey değil zaten 1 yıldan fazla bir süredir hile kullanmıyorum denemek için açmıştım. Çoğu oyuncudanda daha iyiyimdir bunu içtenlikle söyleyebilirim.

Oyundaki hile koruması kötü ise bu bizim yapabileceğimiz bir şey değil

Kötü oldugu icin mi 3 hesapta da yasaklama aldiniz? Madem iyisiniz, neden 3 hesapta da hile kullanma geregi duydunuz?

Sistem hakkinda söyledikleriniz ile aldiginiz yasaklamalar birbiriyle celisiyor. Demek ki VAC sistemi bu mantikla calismiyor. Öyle ya da böyle yasaklaniyorsunuz.

bu kimseyi ilgilendirmez.

Kimin kac tane hesap actigi kimsenin umrunda degil zaten. Ben oyunun bedava olmasindan bahsediyorum, hesaplarin bedava olmasindan degil.

Kötü oldugu icin mi 3 hesapta da yasaklama aldiniz? Madem iyisiniz, neden 3 hesapta da hile kullanma geregi duydunuz?

Sistem hakkinda söyledikleriniz ile aldiginiz yasaklamalar birbiriyle celisiyor. Demek ki VAC sistemi bu mantikla calismiyor. Öyle ya da böyle yasaklaniyorsunuz.

Kimin kac tane hesap actigi kimsenin umrunda degil zaten. Ben oyunun bedava olmasindan bahsediyorum, hesaplarin bedava olmasindan degil.

Oyun belli bir levele kadar 70 TL zaten :) herkes kendi güvenilirlik puanında oynuyor ha beğenmiyorsanız gidin Faceit ESEA oynayın oradaki VAC sistemi daha güvenli.

Ben hileyi savunan bir insan değilim. Hile karşıma geldiğinde nefret ediyorum zaten bu hile denemelerim 21 levelin altında oldu. (Hiçlikte)

Bilgilendirme icin tesekkürler, fakat o kadarini ben de biliyorum. Yine de 21 level olduktan sonra hesabi bedavadan seckin yapabiliyorsun.

Herkes kendi güvenilirlilik puaninda oynuyor ama, o seviyede hakkiyla oynayip hilecilere maruz kalan binlerce oyuncu oluyor. Seckin olsan bile hala hilecilere denk geliyorsun, peki niye? Adam oyunu bedavaya aliyor, yasaklansa da umrunda olmuyor.

Neden Faceit ya da ESEA oynamak zorunda kalalim? Hileci yeteneksizlerin oyunu birakmasi tüm sorunu kökten cözecektir. Bu sayede bizler de Faceit, ESEA gibi yerlerde oynamaya mecbur kalmayacagiz.

Bilgilendirme icin tesekkürler, fakat o kadarini ben de biliyorum. Yine de 21 level olduktan sonra hesabi bedavadan seckin yapabiliyorsun.

Herkes kendi güvenilirlilik puaninda oynuyor ama, o seviyede hakkiyla oynayip hilecilere maruz kalan binlerce oyuncu oluyor. Seckin olsan bile hala hilecilere denk geliyorsun, peki niye? Adam oyunu bedavaya aliyor, yasaklansa da umrunda olmuyor.

Neden Faceit ya da ESEA oynamak zorunda kalalim? Hileci yeteneksizlerin oyunu birakmasi tüm sorunu kökten cözecektir. Bu sayede bizler de Faceit, ESEA gibi yerlerde oynamaya mecbur kalmayacagiz.

CS:GO seçkin hesap satan birçok X sitesi var bunları durduramazsınız. Yapacak tek şey var o da Valve gaben abimizin bir an önce hile koruması getirmesi ve oyunu eskisi gibi paralı hale almasıdır oyuncuların yapacak bir şeyi yok :( . Karşınıza hile gelirse reportlayın ve mentalinizi bozmadan başka oyuna geçin.

:D VAC yedirebilirsen memnun kalırım tabii ki de. Bu oyunu 6 yıldır oynuyorum artık hava atmayı geçtim gönül eğlendiriyorum :D . Emre abi.

Gönül eğlendiriyormuşsun vay be helal olsun sana :D

Locked hesabım normalde ana hesabımdır arkadaşım onda hile açtı ve ban yedi. Sonrasında sinirlenip birkaç kez ben açtım. Hava?

Aynen kesin arkadaşın hile açmıştır eminim.

Oyundaki hile koruması kötü ise bu bizim yapabileceğimiz bir şey değil zaten 1 yıldan fazla bir süredir hile kullanmıyorum denemek için açmıştım. Çoğu oyuncudanda daha iyiyimdir bunu içtenlikle söyleyebilirim.

Oyundaki hile koruması kötüyse ile başlayan cümlen Oscar'a aday gösterilir. VAC'ın zayıflığını savunup 3-5 yan char ile hile açıp bunu savunuyorsun, inanılmaz. Hile koruması kötü olduğu için mi bir sürü yan char açıp onlardan VAC Ban yedin?

Oyun belli bir levele kadar 70 TL zaten :) herkes kendi güvenilirlik puanında oynuyor ha beğenmiyorsanız gidin Faceit ESEA oynayın oradaki VAC sistemi daha güvenli.

Ben hileyi savunan bir insan değilim. Hile karşıma geldiğinde nefret ediyorum zaten bu hile denemelerim 21 levelin altında oldu. (Hiçlikte)

Hayır kendi güvenilirlik puanında oynamıyor sürekli olarak. Karşıma son 1-2 haftada yeni hesap açıp Prime upgrade alan ve 100-200 saati olan hesapların geldiğini biliyorum. Zaten senin gibiler yüzünden Faceit veya ESEA giriyorum artık. Faceit'de senin gibi arkadaşlar var orada da hile dönüyor maalesef. Senin gibiler yüzünden kaçacak delik kalmadı.
Hileyi savunan bir insan değilim deyip bir sürü hesaptan VAC yemişsin ve yan hesabını hileyle global yaptığını itiraf ettin bu sabah yazdığın cevapta. Ama ne hikmetse 21 level altında olmuş bunlar hep. 21 level altında mı global yaptın hesabı :)

CS:GO seçkin hesap satan birçok X sitesi var bunları durduramazsınız. Yapacak tek şey var o da Valve gaben abimizin bir an önce hile koruması getirmesi ve oyunu eskisi gibi paralı hale almasıdır oyuncuların yapacak bir şeyi yok :( . Karşınıza hile gelirse reportlayın ve mentalinizi bozmadan başka oyuna geçin.

Burada bahsettiğimiz şey X sitesinin hile satışını durdurmak değil. Yapılacak şey evet Valve'in anticheat sistemini geliştirmesi, o zaman anticheat geliştirilene kadar hepimiz hile kullanalım bu mu yani? Bir de pişkin pişkin karşınıza hile gelirse reportlayın ve mentalinizi bozmayın yazmışsın. Hile kullandığını itiraf edip bir sürü hesaptan VAC yiyen adam gelmiş bana burada hile gelirse reportlayın umudunuzu kaybetmeyin temalı konuşma yapıyor. Sen sabır falan mı sınıyorsun dostum?

Hile kullanmadan ban yeme değeriniz çok düşüktür, yoktur diyemeyiz ki Steam de bunu kabul ediyor. Gereksiz ban yerseniz belli bir süre sonra banınız geri açılıyor.

Öncelikle, Overwatch ile VAC aynı değildir. Bazıları yazmış "Çok güzel oynarsan ve Overwatch'a düşersen VAC yersin." diye. Zaten hatalı bir cümle ama daha da büyük bir yanlış da barındırıyor içerisinde. Overwatch'taki yenilen banlara "Overwatch banı" denir, VAC banı ise VAC'ın otomatik hile tespiti üzerine size atılan bandır, aynı şey değillerdir.

Aynı VAC banında olduğu gibi, Overwatch'ta yenilen "yanlış" ban — olasılığı düşük — ileri zamanlarda Steam tarafından kaldırılır.

Geri
Yukarı