CS:GO VAC yememek için ne yapılmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam hile açıp ban yemiş olsa VAC ban nasıl açılır diye konu açardı diye düşünüyorum. Günahını almışsınız, sadece Driver sebep olabilir mi diye sormuş...

CS'nin yeni anti hilesinde oyuna direk enjekte edilmeyi kapatmışlar. Afterburner veya OBS bile çalışmıyordu bir aralar düzelttiler mi bilmiyorum. Herhangi bir Driver uygulamasını enjekte olduğundan hile sanıp VAC yemiş olabilirsin, VAC banlar otomatik atılır dostlar, kimse incelemez, ow ile VAC aynı değil.

Makro falan hiçbir zaman kullanmadım.

Vahiy yolu ile inmediğine göre bu VAC illaki bir şey olmuştur ancak haydi inanalım.
Kaspersky ile bilgisayarınızı iyice taratın en dip köşesine kadar sonra 3. parti yazılımlar indirmeyin eğer mousenizde varsa çift tık onu da kullanmayıverin.
Haksız bir VAC olayı ise ticket atın Steam desteğe incelerler İngilizce atın Türkçe atarsanız aferdersiniz ama adamlar şeyin takmaz sizi. Artık 1, 2, 3 artık kaç ay olrsa zaten açılır.

Ya arkadaşlar ben burada VAC’ı nasıl açtırırm demiyorum, ban haklımı demiyorum, size insan gibi bir soru soruyorum. Daha önce mouse driverlarından ban yiyenleri duydum. Acaba bendeki bir Driver'da mı buna sebep verdi diye soruyorum. Hayırsa hayır deyin konu kapansın.

CS:GO hile sistemi ilginç. Olabiliyor böyle hatalar. Ben VAC bana sebep olacak bir şey göremedim. Geçmiş olsun.

Kanka o zaman Overwatch yemiş olabilirsin veya "yalan" söylemiyorsan yanlışlıkla olmuş olabilir.
Forumlarda okuduğum kadarıyla geçen hafta yüzlerce kişi ban yemiş. Bir kısmı benim gibi haksız olduğunu iddia ediyor. Bazılarını açılmaya başlamış belki benimde açılabilir bilemiyorum.

Vahiy yolu ile inmediğine göre bu VAC illaki bir şey olmuştur ancak haydi inanalım.
Kaspersky ile bilgisayarınızı iyice taratın en dip köşesine kadar sonra 3. parti yazılımlar indirmeyin eğer mousenizde varsa çift tık onu da kullanmayıverin.
Haksız bir VAC olayı ise ticket atın Steam desteğe incelerler İngilizce atın Türkçe atarsanız aferdersiniz ama adamlar şeyin takmaz sizi. Artık 1, 2, 3 artık kaç ay olrsa zaten açılır.

Tamamdır teşekkür ederim.
Deli gibi makro basıp tabancalarla ak hissiyatı yaratan onlar.
Burda bana da gönderme varmı bilmiyorum ancak mousem bu tür şeyleri desteklemiyor bile o yüzden kullanmış olamam :D.

Tamamdır teşekkür ederim.
Burada bana da gönderme var mı bilmiyorum ancak mousem bu tür şeyleri desteklemiyor bile o yüzden kullanmış olamam :D.

Arkadaşım Kaspersky gibi antivirüs programlarını indirme hiç önermem onun yerine Malwarebytes kullanmanı öneririm ve indirdikten sonra bir tarama yapar mısın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı