CS:GO ve Valorant farkları

2017 yılından beri CS oynuyorum. 425 saatim var. Rekabetçide hile gelmemesi için her oyundan önce arkadaşlarımızdan birisini Gaben'a kurban ediyoruz. Hile her yerde var.

Neden sinirlendin? İkisi de güzel oyunlar.

Sinir yok. Sadece görmekten sıkıldım. Açık acik konuşmak istedim. Bazıları tarafsız olmadığımı söylüyor. Zaten amaç o degil mi? Ben Valorant'in çöp yanjni ortaya atıyorum. Yoksa bugün bile arkadaşlarımla oynayabilirim.
Hocam tick Ti galiba o konuya değinmemişsiniz.
1 şey daha söyleyecektim unuttum olabilir.

Valorant'ı beta sürümünde ve çıktıktan 2 ay sonra oynadım. Sevmedim. Elbette kötü yanları var fakat aynı türdeki başka bir oyun belli bir konuda daha iyiyse çöp demek yine de abartı oluyor.

Valorant'ı beta sürümünde ve çıktıktan 2 ay sonra oynadım. Sevmedim. Elbette kötü yanları var fakat aynı türdeki başka bir oyun belli bir konuda daha iyiyse çöp demek yine de abartı oluyor.

Çöp oyun demedim. Çöp yanları dedim. Ama bu da CS de çöp bir durum yok demek değil. Her 5 maçta 1 hile diyorlar abartı. Ama hile de yok değil.
Sen CS fanboyu değilsen bende bir şey bilmiyorum.

Sizde Valorant fanboyuna benziyorsunuz.
Çöp oyun demedim. Çöp yanları dedim. Ama bu da CS de çöp bir durum yok demek değil. Her 5 maçta 1 hile diyorlar abartı. Ama hile de yok değil.

Ama yanılıyorsunuz ben hiçbir oyunu ölümüne savunmam ve fanboy da olmam. Severim o ayrı konu ama çocuklar gibi tapmam hiçbir oyuna.

Ama yanılıyorsunuz ben hiçbir oyunu ölümüne savunmam ve fanboy da olmam. Severim o ayrı konu ama çocuklar gibi tapmam hiçbir oyuna.
Aynen aynen (!) Kardeş eleştirmen baya yanlış sadece cs savunmuşsun. Git tekrar oku ve ne olduğunu anla. Kabullen. Gereksiz konu. Hangi çocuk oyuna tapıyor? Bunu diyen 30 yaşında galiba. Zaten Valorant oynayanların %90'ı CS'den geçti 😶 Baya sen ölümüne savunuyorsun. Ya çizgi film vb. dedim orada? Yani bu anime olur film bile olur yani. Yani düşünsene ateş adam ateşe değince ölüyor. Hiç mi ateş ve su oynamadın? Şuan eleştireceksen Raze karakterini eleştireceksin. Çünkü karakter sadece saldırı için kullanılıyor. Yani bir bomba ve robotu atsa bütün takım yok olabilir. Başka bir karakterde yok. Sen şuan ölümüne cs diyorsun.

Zaten bu oyunlar asla tek başına oynanamaz. CS'de hile çıkar maçın çöp olur. Valo'da 3 ıq birisi çıkar oyun oynayamazsın. Baya yaşadım. Benim adam gelip beni kör edip 70 canımı alıyor ya. Bilerek yapıyor. Yani bunu bir daha karşılaştırmayalım. Oynayan oynasın kimse ben "CS oynuyom o valo oynuyor ben daha üstünüm ve haWlıyım" moduna giremez. Tartışmaya gerek yok. Konu bitsin tatlı tatlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı