CS:GO vs Valorant

CS:GO vs Valorant

• Oy verenlerin toplamı
    107
Bu haliyle de satıyor uğraşmayalım diyorlar herhalde. Aynı hilecilere karşı olduğu gibi kararlı anlaşılan Valve bu konuda da🤣
İlk elden bilgi hocam Gabe Newell kankamla konuştuk biz 256 tick sunucular yoldaymis. Bir de hile geçirmeyen anti cheat avans veriyormuş piyasaya 🤣.

Arkadaşlar bugün dayanamayıp Counter-Strike: Global Offensive indirdim, ve yine aynı şeyler oldu.
CS:GO'ya başlama rutinim:
1-Oyunu indir.
2-Oyundaki müzik kitin ile gaza gel.
3-Oyunu ara.
4-Bir değil on tane aptal 20 saniye bekletip onay basmasın.
5-Tekrar ara.
6-Bu sefer 19. saniyede herkes onay versin.
7-Maça gir.
8-Normalde 500 FPS alman gereken oyunun motoru MÖ 290 yılında yapılıp güncellenmediği için 180 FPS ile yetin.
9-Tabiri caizse Mevlana gibi (tövbe tövbe) dönen bir adam gelsin seni vursun.
10-Karşı takıma hileyi atmasını Türkçe söyle.
11-Ruslar tarafından annene, babana, ölü dedene, ölü ebene, milletine 5 dakika aralıksız sövülsün ve takımı taşırken oyundan atıl.
12-Haksız yere 30 dakika ban ye.
13-Tekrar oyuna gir ve son saniye kabul edilsin.
14-Bu sefer herkes bileğinin hakkıyla oynasın.
15-Rus birisine helal de.
17-Oyundan atıl.

Senin dediğin şeylerle 100 el oynadıysam 5 kere karşılaştım. O kadar çok abartmışsın ki. Valorant'ı arşa çıkarmıyorum. Daha 6 aylık bile olmayan oyunu neden bu kadar çok linçliyorsunuz anlamadım. Grafikleri gayet yerinde ve en kötü sistem bile açabiliyor. Hile korumasına zaten lafım yok ki oyun daha kaç aylık olmasına rağmen bunları sağlayabiliyor.
En kötü sistem açıyorda oynatıyormu bir sor 😁

Valorant daha kolay ve eglenceli bir oyun ancak CSGO çok daha iyi bir oyun ama hilelerden oynayamiyoruz ki. Hilesiz oyun oynamak icin Faceit kullanmak size normal mi geliyor? Cs degil baska oyun olsa Faceit'le bile ugrasmazdim. Ayrica R6S ve Valorant cok benziyor. Echo drone ve ve Breach yetenegi birebir ayni. Nasil izledim de benzemiyor diyebiliyorsunuz?

İlk elden bilgi hocam Gabe Newell kankamla konuştuk biz 256 tick sunucular yoldaymis. Bir de hile geçirmeyen anti cheat avans veriyormuş piyasaya 🤣.
Trusted mod gibi bir başarı mı getirecek yoksa anti cheat ile🤣 Millet cayır cayır trusted modda hile basıyor hala. Hatta en basit hileler bile.
Farketmedim sanmayın, hoşgeldiniz :)
Ara ara görünüyorum işte:) Eksik olma kral, hoşbulduk:)

Valorant daha kolay ve eglenceli bir oyun ancak CSGO çok daha iyi bir oyun ama hilelerden oynayamiyoruz ki. Hilesiz oyun oynamak icin Faceit kullanmak size normal mi geliyor? Cs degil baska oyun olsa Faceit'le bile ugrasmazdim. Ayrica R6S ve Valorant cok benziyor. Echo drone ve ve Breach yetenegi birebir ayni. Nasil izledim de benzemiyor diyebiliyorsunuz?
Valorant nasıl daha kolay oluyor her karakteri öğrenmek için en az 2 haftanı veriyorsun.Onu da tam anlamıyla bile öğrenmiyorsunuz.

Valorant nasıl daha kolay oluyor her karakteri öğrenmek için en az 2 haftanı veriyorsun.Onu da tam anlamıyla bile öğrenmiyorsunuz.
Bınlerce saat CS ve yuzlerce saat R6 oynamis birine aim cerez gibi geliyor emin ol. 3 gundur mac kaybetmemisim. Gold oldum. Bir sure daha oynasam cok rahat elmas olurum. Bu yazdiklarinda emin misin?

Trusted mod gibi bir başarı mı getirecek yoksa anti cheat ile🤣 Millet cayır cayır trusted modda hile basıyor hala. Hatta en basit hileler bile.
Hocam söylediğine göre bu seferki çok daha iyiymiş. Hatta o kadar iyiymiski trusted modun namını sokecekmis 🤣 . Bende işte onun yalancısıyım.

CS'nin tek olumsuz yanı hileler ona çözüm gelmedikçe insanlar bırakmaya devam edecek. Onun haricinde bence kıyaslanamazlar bile. Valorant daha basit bir oyun ama kötü de diyemem değişik şeyler katmışlar bazen eğlenceli bile olabiliyor. Yalnız bizim sunucumuzun kitlesi çok kanser insanı hasta ediyorlar, oynayacaksanız gece girin.

Yanlış anlamayın da Rainbow Six: Siege'i çocuk oyunlarıyla karşılaştırmayın. Rainbow Six: Siege "aa adam çıktı hadi la vurim şunu" diyerek ustalaşabileceğiniz basit bir oyun değil. Ancak karşılaştırmaya çalıştığınız diğer 2 oyun tam da bundan ibaret. Aiminiz iyiyse tamam siz paşasınız, recoil tutabiliyorsanız tamam siz paşasınız. Rainbow Six maalesef o kadar basit bir oyun değil.

İkisi arasından hangisi daha iyi diye soracak olursanız Valorant derim, en azından CS:GO gibi yalnızca silah tutup adam vurmaktan ibaret değil. Karakterlerin yetenek setleriyle de bir şeyler başarabiliyorsunuz.

Fortnite mantığı gibi. Aimin olmasa bile yapı yapabiliyorsan kazanabiliyorsun. Ama CS:GO’ nun yeri ben de hep ayrıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı