CS:GO vs Valorant

Bugün ikisini de oynadım Valorant CS:GO'da bir yere gelemeyenlerin ekmek teknesi oldu.
CS:GO gibi bir oyun varken cidden Valorant oynamak çok değişik bir bakış açısı gerektiriyor.
Oyun mekanikleri bana göre gerçekten kötü yeni türk oyunu Sabotaj gibi bir şey çıkmış Zula'ya benzer sanırım o daha güzeldir diyebilirim.

Kesinlikle CS'ye karşı kötü bir niyetim yok. Oynamadım arkadaşlarımdan bildiklerim bunlar.

Bugün ikisini de oynadım Valorant CS:GO'da bir yere gelemeyenlerin ekmek teknesi oldu.
CS:GO gibi bir oyun varken cidden Valorant oynamak çok değişik bir bakış açısı gerektiriyor.
Oyun mekanikleri bana göre gerçekten kötü yeni Türk oyunu sabotaj gibi bir şey çıkmış Zula'ya benzer sanırım o daha güzeldir diyebilirim.

Katılmıyorum. Kişinin fikirlerine bağlı bunlar. Açıkçası CS güzel oyun ama Valorant'ın hakkını yememek lazım. Hile sistemi olarak önde olan Valorant ama oyuncu kitlesi olarak ise CS. İkisinin de kendine göre güzellikleri var.
Neden sürekli bu iki oyunu karşılaştırıyorsunuz? Artık bırakın!

Kesinlikle:)

4K civarı CS 100 saat civarı Valorant oynadım. Bence bu iki oyun karşılaştırmak biraz saçma kimse inkar etmez bunu Valorant CS'nin kolaylaştırılmış versiyonu spray denen bir şey yok bazı çarlar gereksiz güçlü AWPden bahsetmiyorum bile operatör diye bir şey koymuşllar mermi atıp tekrar eline alman 5 saniye civarı sürüyor çok fazla eksisi var Valorant'ın. CS'nin tek eksik yanı hileleri ve onu da oynamak isteyen adam rahatlıkla çözüyor.

Katılmıyorum. Kişinin fikirlerine bağlı bunlar. Açıkçası CS güzel oyun ama Valorant'ın hakkını yememek lazım. Hile sistemi olarak önde olan Valorant ama oyuncu kitlesi olarak ise CS. İkisinin de kendine göre güzellikleri var.
Yazımı okursan mekaniklerden bahsettim kitlesi umurumda değil. Oyuna peek atılmıyor 2-3 pixel öncellik diye bir şey yok herkes sabit bir hıza sahip ve aim alınması aşırı kolay , spray algoritması berbat vb vb.

Ben Valorant seçiyorum. Nedeni: Hem ben başlayalı 2 Hafta falan oldu, yeni olduğu için aşırı giresim geliyor CS:GO ise eskidi gibi fakat, Girdiğim de CS:GO dan daha çok zevk alıyorum Vuruş hissi falan olsun ama elim hep Valorant'a tıklıyor.

Geri
Yukarı