CS:GO vs Valorant

Valorant'ın tek iyi yanı çocuk kitleyi kendine çekmesiydi bu kadar. Bunun dışında Valorant CS'nin yanından geçemez. Hiçbir zaman rakip olmadılar. CS'ye ancak başka bir CS rakip olabilir.

CS'de yoktu ki o kadar? Çünkü paralıydı çocuklar alamıyordu doğal olarak.
İllaki vardı sonuçta 24 TL çok pahalı değildi. Bir de Valo çıkmadan 2 yıl önce bedava olmuştu o zamanlar gelmişlerdir. Gelmemişlerse ne yapıyorlardı Zula mı oynuyorlardı?

Ben CS'yi tercih ediyorum gerek vuruş hissi gerek gerçekçiliği falan olsun Valorant daha çok Fortnite gibi oyunları seven kitleye hitap ediyor yok ejderha silah cart curt çok çocukça geliyor bana bir de karakter çeşitliliği denilen şey yok neredeyse Valorant'ta metada ne varsa onu oynuyor millet düzgün elodaysan genelliklede 3 4 karakterin suratına bakılmıyor hiç entry pickleyen site açamayan bebeleri saymıyorum bile CS'yi seviyorsan CS oyna derim Valorant'ın suratına bakılmaz.

Haftada bir açılan bir konu. Bu oyunlara her hafta çok büyük bir güncelleme gelip oyunu değiştiriyor mu da sürekli açılıyor bu konular anlamıyorum. İsteyen istediğini oynar yok valo çöp yok cs kötü sanane dersin geçersin istediğini oyna. Biz bunu tartışınca bir şey değişmiyor.

Ek olarak şu an CS oynayacaksan düzgün topluluk sunucusu ya da FACEIT öneririm normal rankedı oynanmaz şu an CS'nin.

Yeni konular

Geri
Yukarı