CS:GO vs Valorant

CS yi eskiler oynuyor benim gibi CS go dan sıkılsam 1.6 oynuyorum valorant güzel olmsına rağmen yine sıkılıp CS açıyorum. Bizimki alışkanlık. Düşünün ilk internet kafeler açılmış nfs2 saga var half life girdi sonra CS 1.1 1.3 felan çıktı hayatımız CS ile geçti.
Valorant böyle ilk çıkan olsaydı şimdi valorant oyuncusu olurduk muhtemelen

İkisi de güzel oyun. Valorant'ta hayal gücünle çok güzel oynarsın. CS de güzel fakat eski ve artık sıkmaya başladı.

Ben CS'ciyim :)

Uzun yıllar CS oynadım şimdi valorant oynuyorum. Valorant daha taktiksel daha eğlenceli. Olasılık çok fazla ve insanı her durumda farklı düşünmeye sevk ediyor. Valorant oynamaktan daha çok keyif alıyorum. Toxic oyuncular her platformda sıkıntı maalesef. Mümkün olduğunca arkadaş ortamı ile oynamak gerekiyor. Valorant ta bazen kendimi CS 1.6 spreyleri atarken buluyorum, alışacağız elbet 😁

Selamlar, daha önce bu tarz konular açıldığını biliyorum ama Valorant artık çok daha gelişti hem CS:GO hem de Valorant oynayan biri olarak bana göre Valorant daha iyi. Sizin fikirleriniz neler, hangisi daha iyi?

CS:GO'daki silahlar gerçek hayata dayanıyor ama Valorant dayanmıyor gerçekçilik için CS'yi tavsiye ederim ve CS >volarant

Yeni konular

Geri
Yukarı