CS:GO vs Valorant

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabii ki de CS:GO Valorant da oynadım ama adamlar sürekli uçarak yanıma gelip HS atıyor çok saçma bir mantık ayrıca oyunda silahların belirli bir sprayi yok ilk 5 mermiden sonra silah saçma sapan yerlere gidiyor kitlesi berbat oyun Full 8-11 yaş arası kişilerle dolu hadi diyelim mm girmiyorsun falan gir topluluk sunucularına surf olsun JB olsun aşırı keyif veriyor insana ayrıca Xantares'in dediği gibi o kadar kasıp Avrupa sıralamasına bile giremeyen insanlar Valorant da kluplere giriyor. Ama CS'nin de eksikleri var tabii 128 tick server ve hile sistemi gibi.

Sonrasında CS:GO indirdim ve oynamaya başladım, aklımda Valorant'tan daha güzel fizikli daha zor bir oyun canlanırken nasıl bir deneyim yaşadığımı anlatayım:

Herkes koşarak zıplayarak vuruyor, eline AWP alan ölmüyor, 5 kişinin içine koşarak P90 ile dalan mı dersiniz, AWP ile zıplayarak vuran mı dersiniz, 1 saniye de peek atan mı dersiniz?
Bu söylediğin silver maçlarda oluyor. Biraz yüksek ranklı maçları izlersen herkesin oyunu ciddi bir şekilde oynadığını fark edeceksin. İkisi de güzel oyun, boş boş taraf tutmanın manası yok.

Siz gidin de Sage'e can vermesi için yalvarın.
Sana tek bir sorum var. Valorant oyuncusu olduğumu nerden çıkardın?

Hayatım boyunca tek bir oyun oynayacak olsam bu oyun CS olur fakat senin gibi fanboy bi' halt bilmeden saldırıyor.

Göz ardı ediyorum, takıl kafana göre.

Zamanına göre, gerçekciliğine göre tabii ki de CS fakat benim gözümde artık ikisi de çöp.

Tabii ki de CS:GO Valorant da oynadım ama adamlar sürekli uçarak yanıma gelip HS atıyor çok saçma bir mantık ayrıca oyunda silahların belirli bir sprayi yok ilk 5 mermiden sonra silah saçma sapan yerlere gidiyor kitlesi berbat oyun Full 8-11 yaş arası kişilerle dolu hadi diyelim mm girmiyorsun falan gir topluluk sunucularına surf olsun JB olsun aşırı keyif veriyor insana ayrıca Xantares'in dediği gibi o kadar kasıp Avrupa sıralamasına bile giremeyen insanlar Valorant da kluplere giriyor.

Yok hocam anlamazlar ama. Zaten kitle dediğin gibi 8-12 yaş arası kitle. Yeni çıkan her şeyin fanboyu olan tipler. İki oyunuda oynayamaz beceremez ama duymuş ya 3-5 yerde yok Valorant'ın antihile sistemi çok iyi, yok efendim ejderhalı skinler falan var çok güzel oyun diye. Valorant fanboyu oldulr o yüzden. Ne dersen de Valorant'ı savunacak.

Yok hocam anlamazlar ama. Zaten kitle dediğin gibi 8-12 yaş arası kitle. Yeni çıkan her şeyin fanboyu olan tipler. İki oyunuda oynayamaz beceremez ama duymuş ya 3-5 yerde yok Valorant'ın antihile sistemi çok iyi, yok efendim ejderhalı skinler falan var çok güzel oyun diye. Valorant fanboyu oldulr o yüzden. Ne dersen de Valorant'ı savunacak.

Hocam çok geçmeden de Valorant CS gibi olacak bence ayrıca CS'deki skinler bana göre daha güzel.

Kulaktan dolma olduğunu ne biliyorsun kardeş? Bir zamanlar oynadım şuan oynamıyorum? Sıkıntın ne? Bahsettiğin şeyler müthiş dinamik cidden manyak efektif bir oyun :D Tek oynayabildiği oyunu savunan tiplerden klasik.
1.jpg

2.jpg

Aynen öyle sallamacı. :)

Forumda ki neredeyse hiç kimse böyle değil.

Kendinden biliyorsun bu işi üstat.

Baya kendiniz Valorant kötü demeye getirmiş, sonradan bari iki üç bir şey bulayım Valorant daha iyi demişsiniz. Koşarak sıkma nasıl problem değil :D AWP alanların sıkamaması için o kadar smoke var. P90 alıp pushlayanlar için belli yerlere çıkıp beklersiniz. Bunlar sizin gözünüzde sıkıntı mı? Komik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı