Valorant mı CS:GO mu?

Ana menüsü basit olsaydı Valorant bence güzel bir oyun. CS:GO bir süre sonra sıkıyor.
Mekanik, FPS CS:GO'dan kat kat iyi. CS:GO para kazanma üzerine yapılmış bir oyun fakat Valorant öyle değil.

Tam tersi, CS de yapabileceklerinin sınırı yok (örneğin: Atölye, topluluk, botlarla oynama ve CS'nin normal modları) ama Valorant'ta o kadar az şey varki insanı sıkıyor, Valorant'ta 7 oyun modu var ve az mod olduğu halde Valorant tırmanış ve kopyayı aynı yere koymuş 6 mod var gibi artık, kısaca CS de yapabileceğin çok şey var sıkılmazsın ama Valorant'ta sadece 6 mod var ve 1-2 ay sonra çok sıkmaya başlıyor.

Tam tersi, CS de yapabileceklerinin sınırı yok (örneğin: Atölye, topluluk, botlarla oynama ve CS'nin normal modları) ama Valorant'ta o kadar az şey varki insanı sıkıyor, Valorant'ta 7 oyun modu var ve az mod olduğu halde Valorant tırmanış ve kopyayı aynı yere koymuş 6 mod var gibi artık, kısaca CS de yapabileceğin çok şey var sıkılmazsın ama Valorant'ta sadece 6 mod var ve 1-2 ay sonra çok sıkmaya başlıyor.
Çünkü yeni çıkmış hocam? Normal değil mi? CS serisi 21 yıllık, sadece CS:GO'yu alsak 9 yıllık. Valorant ise 1 yıl filan oldu bekleyin biraz...

Çünkü yeni çıkmış hocam? Normal değil mi? CS serisi 21 yıllık, sadece CS:GO'yu alsak 9 yıllık. Valorant ise 1 yıl falan oldu bekleyin biraz...

Zaten siz demişsiniz Valorant daha eğlenceli diye bende ona yanıt olarak bunu yazdım. Hem şu an için karşılaştırıyoruz iki oyunuda ve şu an CS eğlence bakımından daha iyi. (ileride Valorant'nun daha çok modu olur o zaman geçer CS'yi belki ama şu an CS daha iyi)

Zaten siz demişsiniz Valorant daha eğlenceli diye bende ona yanıt olarak bunu yazdım. Hem şu an için karşılaştırıyoruz iki oyunuda ve şu an CS eğlence bakımından daha iyi. (ileride Valorant'nun daha çok modu olur o zaman geçer CS'yi belki ama şu an CS daha iyi)
Hocam o mesaj 1 yıllık, sonra yine CS döndük şimdi de CS'yi bıraktık.. 1 yıllık konuya mesaj yazmanın zararları :D

İncelemen güzel olmuş ancak bir konuya katılmıyorum, CS:GO'da Türkiye'de ping sorunu bence yok, genel olarak rekabetçiyi 40 pingle oynuyorum eu east serverlerinde. En yüksek gördüğüm ping ise 85 o da eu north serveri denk gelirse, kabul edilebilir pingi ayarlayınca genellikle east-West ikilisinden birine atıyor 40-55 pingle rahatça oynayabiliyorum.

Türk sunucuları diğer oyuncuları türklerden korumak için eklenmiştir benim düşüncem CS'ye umarım TR server gelmez.

CS'nin yerine hiçbir oyun geçemez. Valorant gibi çok oyun gördük biz şuan çoğu oynanmıyor. Valorant güzel oyun ama CS'nin yerini dolduramaz tabii hiç oynamam diyemem ama bence CS:GO daha güzel.
Evet arkadaşlar, konuyu biraz hoplatıyorum ama bunu yazmak zorundayım. 3 yıl önce böyle iddiali bir mesajla çıktık banamı inat nedir Valorant CS:GO'yu tokatladı baya. Diyecek birşey yok çok fazla böyle iddialı mesajlar atmamak lazımmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı