Valorant vs. CS:GO

ragnarock492

Decipat
Katılım
16 Şubat 2020
Mesajlar
2.995
Makaleler
1
Çözümler
4
Valorant'ın hitap ettiği kısım çocuk kitle. Karakterlerin sesinden, renk paletinden, vuruş hissiyatından belli. En son rankta gelir mi bilmem ama her Rank'ta vardır. CS'de de rankınız düşer öyle bir anlatmışsınız ki deliye PC verseler Global olur. Son olarak da eğer oynamayı bilmeyen, İngilizce konuşmayı bilmeyen bir insansanız insanlar sizi aşağılar, ben olsam ben de aşağılarım. Arkadaşınız yoksa ve rank kasacağım diyorsanız, İngilizce bilmek zorundasınız. Benim arkadaş yok İngilizce de yok diyorsanız oyuncu arama kısmında bir sürü Türk oyuncu var. Bulursunuz 4 tane adam girersiniz.

İnfo vermek için ingilizceyi sökmeye gerek yok mekan isimlerini ve rakamları öğrenmek zor olmamalı. Türkler ve Ruslar aşağılanıyor çünkü bir lobide iki tane oldukları zaman bıdı bıdı bıdı bıdı susmuyorlar. Genel sebep bu. Ben CS:GO'da Türk gelince takımımda Türk olduğum anlaşılmasın diye çaba gösteriyorum çünkü takımımdaysa çenesi düşüyor karşı takımdaysa bu sefer küfür ediyor bıktım usandım. Bir lobide farklı milletlerden insanlar varsa ve sen azınlıksan saygı gösterir ortak bir dilde konuşursunuz.
 
Katılım
21 Nisan 2020
Mesajlar
29
İnfo vermek için ingilizceyi sökmene gerek yok mekan isimlerini ve rakamları öğrenmek zor olmamalı. Türkler ve Ruslar aşağılanıyor çünkü bir lobide iki tane oldukları zaman bıdı bıdı bıdı bıdı susmuyorlar.
Oynasan bu arada ingilizcen otomatik gelişiyor. yaklaşık 4k saat falan oynadım. Başladığımda yıl 2013 14 falandı basic ingilizcem vardı çek arkadaşlarım falan oldu konuşa konuşa öğrendim harbiden oyundan öğrenmiş oldum. Böyle örneklerde var. Ama evet hiç ingilizce yüzünden dalga geçende görmedim.
Bende Gacha Life der susarım.
The crims der dilimi keserim.
 
Katılım
21 Nisan 2020
Mesajlar
29
Özellikle solo giriyorsanız girmeyin dönün o yoldan. Kaybettiğiniz saatlere çok üzüleceksiniz. Her iki oyun için de.
Sanmıyorum. Queue olayı tamamen şansa bağlı. Bu kadar rank atlamamın tek sebebi bir yetenek ve queue şansım. Tabiki yıllar boyunca çok toxic insanlarda geldi ama rank atlama maçlarımda sürekli iyi insanlar geldi şansıma. Bu yüzden bu oyunların genelde şans oyunu olduğunu da düşünüyorum.
 

mr.esat

Centipat
Katılım
17 Mayıs 2020
Mesajlar
2.288
Yer
Konya
Ve hâla Valorant oyunu oturtamadı, hâla salak salak buglar, hâla salak salak dengesiz silahlar var. Her oyuncu koşarak sıkma diye ağlıyor, oturamadı hâla oyun. Hile Valorant'ta da var, 6. ayında hileler arttığına göre, çok da umut beklemeyin derim Valorant'ın hile sisteminden. Elbetteki CS'nin hile sisteminden iyi ama Valorant'ta hileler artmaya başladı. Bilmiyorum, yarın CS:GO'ya Source 2 gelse kimse Valorant oynamaz.
 

Contiş

Picopat
Katılım
30 Temmuz 2020
Mesajlar
319
Çözümler
3
Yer
Gaziantep
Valorantın vuruş hissiyatı daha mı iyi CS:GO'dan? 😲
Valorant da ki vuruş hissiyatı adamdan ketçap fışkırmasına benziyor.
 
KS
lastwhisper23

lastwhisper23

Centipat
Katılım
21 Haziran 2019
Mesajlar
88
CS bu kadar laf edilmez 21 yıldır kendisi devam ettiriyor Valorant övme rehberi sanırım. Bu kadar aşağılamaz ve gereksiz yere yapmışsınız 10/0 yani.
iki oyunun de artılarıyla eksilerini yazdım cs go bu kadar aşağılanmaz demişsin ama yazdığım eksilerden hangisine katılmıyorsan nedeniyle anlatırsan anlayabilirim neden öyle düşündüğünü
 
Yukarı