CS:GO vs Valorant

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç biri hepsinin kitlesi ve online rezil.

Başka bir oyun önermiyorum çünkü hepsinin kitlesi çöp TR için.

Küfürbaz, -13 yaş gürühlar ile uğraşılmaz.

Valorant İMO CS FACEIT 2900 elo'yum. İki hesabı da severek paylaşırım kontrol için. Valorant çocuk oyunudur ve Valorant hile sayısı CS:GO'dan fazla. Acı gerçekler.

Arkadaşlar, bazı anlamayan arkadaşlarımız için diyorum, Valorant ve CS kapışılmaz. CS aimlere hakim olan bir oyun, Valorant ise yetenek skill ve aim ile alakalıdır. Herkes istediğini oynayabilir. Zevk meselesidir. Benim tek zevkim CS'de var. Valorant bana uymadı. Ha, Valorant da güzel oyun, CS de güzel oyun.

Herkes uçarak vuruyor, eline AWP alan ölmüyor, millet P90 la 5 kişinin içine dalıyor. 6 yıldır CS oynuyorum bana niye denk gelmedi ya bunlar.

2000 saat küsur CS:GO oynadım 4-5 ay civarı da Valorant denedim son durumum ise ikisini de bıraktım. Bana göre iki oyunda zaman kaybı, bu iki oyunda harcanan zaman bomboş bir şey.

Eline sağlık kral.

Son düzenleyen: Moderatör:
CSGO'ya oyununda 7. Yılım ve şunu söylemeliyim ki. CSGO'da düzgün bir takımın yoksa çok uzun süre oynadıktan sonra bir yerlere gelebilirsin. Oyunu okumak diyoruz biz buna. Oyunu eğer güzel bir şekilde okuyabiliyorsan cidden çok iyi zevkte veriyor açıkçası. Zıplayarak awp vurma demişsinde, o olay gayet normal valorantta ise operator alan jett oyuncusu maçın kaderini değiştiriyo hemen. Sen gidip awp oynayan adama düz pick atarsan zaten öl bi zahmet. Takımından flash istemen, smoke çalışman(örnek inferno b girerken sen ct at ben coffins atıyorum demen gibi) gerek. Hile olaylarınada şunu söyliyeyim ben faceit giriyorum arkadaşlarımla 5 kişi gayette zevk alarak oynuyoruz. Aramızda awperinden tut support oyuncusuna kadar bütün görevlerden var. Valorant oyununda ise ilk rounttan direk anneye küfür etmeler başlıyor. Bu cidden çok can sıkıyo biryerden sonra.

İkisi de birbirinden dandik beş para etmez oyunlar ama bağımlılık yapıyor birçok şeyi bu iki oyun yüzünden kaybettim tavsiyem siz de kaybetmek istemiyorsanız oynamayın sonra çok üzülürsünüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı