Valorant vs CS:GO

Valorant küçük yaş veya toksik kitlesi bakımından CS:GO'yu sollar. Öyle ki CS de rekabetçi maçlarda takım arkadaşına hasar verme varken Valorant bunu açmaya yeltenmiyor bile. Açmış olsalar oyun oynanmayacak hale gelir bunu hepimiz biliyoruz. CS:GO buna rağmen oynanabilir durumda ve kısmen daha olgun bir kitleye sahip.

Haklisin CS:GO zaten hep iyi ve olgun kitlesinin oldugunu dusunuyorum. Ama maalesef Valorant'i herkes indirmis durumda ve ben oynamayi denedim ama zorluk cektim.

Her türlü CS:GO alır.

Valorant kitlesi çok kötü bence. Hem de neden bilmiyorum gameplay, grafikler, vuruş hissiyatı, skinler vs beni tatmin etmiyor. CS de toxic kitle yoktu demiyorum ama Valorant'a göre çok daha azdı. Şu an CS de oynanabilecek seviyede değil Valve önemsemiyor oyun matchmaking de çok kötü FACEIT'e ihtiyaç duyuyorsun. Her şey bir yana 2017 dönemleri CS bir başkaydı umarım Source 2 ile Prime dönemini yeniden yakalar.

CS:Go severdim hala severim fakat hile sorunu, server, bug hataları ve bazı sorunlar giderilene kadar Valorant tercihimdir. Source 2 motoruyla giderilecek diyorlar. Bu ay gelecekmiş. Hadi hayırlısı.

Hangi oyunu daha çok seviyorsunuz?
Biri aim biri daha çok akıl oyunu tarzı var. CS GO iyi oynamak için daha çok yetenekli olmak gerektiğini düşünüyorum. Valorant kitlesi ciddi anlamda veledlerle dolu. Aslında iki oyunun kıyaslanması bazı yönlerden saçma. Çünkü en bariz fark CS GO daki karakterler hepsi eşit. Yani tam bir 5v5 oyunu. Fakat Valorantta ki oyun karakterleri oynayış şekli ve özelliklerini geçtim karakter oyunculuğu onu oynayan kişiyle değişebiliyor.

Geri
Yukarı