CS:GO vs Valorant

Akeron

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam, sonuna kadar okursanız sevinirim. Valorant ve CS:GO, ikisi de güzel oyun ama ben ikisini değil de sadece birini oynamak istiyorum çünkü hem kendini daha iyi geliştirirsin, hem oyuna daha hakim olursun, kısaca iki oyunu birden oynamaktan hoşlanmıyorum. Konu şu, ikisi arasında kararsız kaldım ve görüşlerimi yorumlarsanız sevinirim. Valorant'ın göz önüne çıkan artıları benim için Türkiye'ye ilgililer, ping daha iyi, iletişim sorunu yok(language), fiyatlandırma daha iyi. CS:GO'ya baktığımda ise oynayış daha iyi spray, gameplay, pazar sistemi, gerçekçiliği. Bunları kendi görüşümce yazdım ve özet geçtim, son olarak CS:GO'da rank sistemine pek anlam veremiyorum. MVP olmadan, isabet vuruşlarını net yapmadan, smoke, kör etme, edo, kısaca çoğu şeyi bayağı iyi yapmadan yani üstün performans göstermeden rank atlatmıyor ve bu bir sorun. Her el üstün performans göstermek çok zor, üst üste iki, üç el gösterirsin sonraki el geri kalabilirsin ve rank atlamayı zor yapıyor, aynı rakta sayabiliyorsun. CS:GO'da en çok üzüldüğüm şey bu zaten ve Valorant'ta Türk oyuncuların toxic olduğundan bahsediliyor ama CS:GO'da da neredeyse her el de bir tane toxic çıkabiliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Fiyatlandırma daha iyi dedim çünkü bıçağı 350 TL'ye falan alabiliyorsun, 250 TL'ye de var 450 TL'ye de değişiyor. CS de ekonomik şartlarımızdan dolayı minimum 1200, 1400 TL falan. Biliyorum 0,30 TL'ye de skin var ama ne kadar güzel.

CS:GO'da güven faktörü gibi bir çok olay var. Valorant'ı ben de oynuyorum ama ömrü pek uzun değil. 3 ay oynuyorsun sonra tekrar CS geçiyorsun :) CS:GO'ya yakında oyun motoru güncellemesi gelecek, çok daha iyi olacak. Bence CS:GO.

Açıkçası şu an için cevabım Valorant olur. Fakat yakında CS'ye Source 2 güncellemesi geleceği söyleniyor. Eğer gerçekten emek harcanan ve gelecek vaat eden bir güncelleme olursa cevabım CS olur.

Valorant oynarken her saniye aklımda CS var, çok özlüyorum gameplayı ama bu rank sistemi...

Abi Valorant girdim yine, Türk serveri küfür herkes birbirine sövüyor, beş altı yaş bebeler geldi. CS:GO'da denk gelen toxic buradakinden daha kafi.

Arkadaşlar CS:GO oynayacağım, açıkçası Valorant oynarken çok çocuk geliyor ve bela oluyorlar, insanlar en ufak hatada küfür ediyor, çok garip muhabbetler var, CS:GO en iyisi.

Güncelleme: Valorant'ta iyi oynuyorlardı CS:GO'da herkes kolsuz, her el MVP'yim iyi takım arkadaşım olmadığı için devamlı yeniliyorum. Şimdi de Valorant'ı özledim. CS:GO en iyisi değil, kafayı yiyeceğim şimdi.

Skill, renklendirme ve çeşitlilikte olduğu için Valorant'a dönüyorum.

Valorant daha iyi.

Valorantı tavsiye ederim.

Tekrar CS daha iyi diyorum.

Tekrar kararsız kaldım diyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız412341.png
    Adsız412341.png
    22 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Geri
Yukarı