Valorant vs CS:GO

Hangi oyunu daha çok seviyorsunuz?

Az önce CS maçından çıkmama dayanarak söyliyorum ikisi de değil aşırı toxsic bu oyunların kitlesi ve veledlerle dolu çıldırıcağım adamın 4 k saati var P90 la geziyor 5 kill alıyor 1 maçta yıllardır rank kasıyorum artık salıyorum psikolojik rahatsızlık bu 2 oyunda.

CS yenilenmesi gereken bi' oyun. Valorant çok daha hareketli ve taktiksel. Spray'in cok dengesiz olmasi haricinde bence CS'den daha yenilikçi ve günümüz oyun dunyasina uygun. Daha realistik oyun isteyen zaten r6 oynuyor.

Az önce CS maçından çıkmama dayanarak söyliyorum ikisi de değil aşırı toxsic bu oyunların kitlesi ve veledlerle dolu çıldırıcağım adamın 4 k saati var P90 la geziyor 5 kill alıyor yıllardır rank kasıyorum artık salıyorum psikolojik rahatsızlık bu 2 oyunda.

Valorant küçük yaş veya toksik kitlesi bakımından CS:GO'yu sollar. Öyle ki CS de rekabetçi maçlarda takım arkadaşına hasar verme varken Valorant bunu açmaya yeltenmiyor bile. Açmış olsalar oyun oynanmayacak hale gelir bunu hepimiz biliyoruz. CS:GO buna rağmen oynanabilir durumda ve kısmen daha olgun bir kitleye sahip.

Az önce CS maçından çıkmama dayanarak söyliyorum ikisi de değil aşırı toxsic bu oyunların kitlesi ve veledlerle dolu çıldırıcağım adamın 4 k saati var P90 la geziyor 5 kill alıyor yıllardır rank kasıyorum artık salıyorum psikolojik rahatsızlık bu 2 oyunda.
4k saatlik adamın herhangi bir silah ile 5 kill alması gayet normal değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı