CS:GO yükü işlemciden alıp ekran kartına vermek

İşletim sistemi
Windows 10

Bugs Bunny

Hectopat
Herkese iyi forumlar hayırlı bayramlar :)
arkadaşlar işlemcim oyun içinde ısınıp 40 30 FPS'lere düşüyor işlemci kullanımı 70 90'lerde iken GPU kullanımı 30 40'larda bunu tam tersi yapamaz mıyız? Böylece işlemci yükü azalmış ısıda düşmüş olacak ne yapmam lazım?
Bu dediğim değerler 1366X768 Full düşük ayarlar.

Sistemim imzamda var ama konuda da belirttim.
İlk mesajı dikkate aldığımız için konu içerisindeki gönderiyi göremeyebiliyoruz. Sosyal kurallarına göre de sistem de yazan imza geçersiz, illa ki ilk gönderi de belirtmen lazım.
AMD kısmında aşırı bir bilgiye sahip olmadığım için nasıl bir performans alırsın bilemiyorum ama grafik ayarlarını yükseltmeyi deneyebilirsin. GPU kullanımı artacaktır. FPS düşmez ise CPU biraz daha rahatlayacaktır.
Oyun odaklı bilgisayarın olmadığı için CPU ve GPU tek fan üzerinden soğutulmaya çalışıyor. Her türlü ısınma sorunu yaşayacaksındır diye düşünüyorum bu arada.

İlk mesajı dikkate aldığımız için konu içerisindeki gönderiyi göremeyebiliyoruz. Sosyal kurallarına göre de sistem de yazan imza geçersiz, illa ki ilk gönderi de belirtmen lazım.
AMD kısmında aşırı bir bilgiye sahip olmadığım için nasıl bir performans alırsın bilemiyorum ama grafik ayarlarını yükseltmeyi deneyebilirsin. GPU kullanımı artacaktır. FPS düşmez ise CPU biraz daha rahatlayacaktır.
Oyun odaklı bilgisayarın olmadığı için CPU ve GPU tek fan üzerinden soğutulmaya çalışıyor. Her türlü ısınma sorunu yaşayacaksındır diye düşünüyorum bu arada.
Teşekkürler hocam deneyeceğim haklısınız oyun bilgisayarı değil teşekkürler.

Geri
Yukarı