CS:GO'da aim nasıl?

aliyilmazx

Centipat
Valorant'tan CS:GO'ya yeni geçtim oyuna başlayalı 2 gün oldu yarın seçkin alacağım. CS:GO Valorant'tan kat kat zor dediklerinde şaka yapıyorlar sanıyordum 😀. 1 adet ölüm maçı attım ve YouTube'a yükledim buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neleri geliştirmeliyim? Ve nasıl geliştirebilirim?

Son düzenleme:
Valorant'tan CS:GO'ya yeni geçtim oyuna başlayalı 2 gün oldu yarın seçkin alacağım. CS:GO Valorant'tan kat kat zor dediklerinde şaka yapıyorlar sanıyordum 😀. 1 adet ölüm maçı attım ve YouTube'a yükledim buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

CS:GO Valorant'tan aim konusunda çok daha iyi ve gerçekçi CS rankı Supreme Valorant rankı Yüce 2 olan birisi olarak söylüyorum bunu Valorant'ın aimi çok basit ve çocuksu ama CS:GO gerçekten o aim hazzını sonuna kadar hissettiriyor, senin aimine gelirsek gerçekten kötü. @47rapflexx gerçekler hoşuna gitmedi galiba.

Hocam aslında CS:GO zor bir oyun değil CS:GO'da Master eagle olan ben Valorant'ta Max plat 3 oluyorum CS'de skill olmadığı için sadece aim çalışarak bile rank atlayabilirsiniz ve espor maçları izleyip esporcuların hangi zamanda rotate atıp hangi zamanda peeklerdiklerini izleyip sizde kendi oyun tarzınıza enjekte edebilirsiniz.

Hocam aslında CS:GO zor bir oyun değil CS:GO'da Master eagle olan ben Valorant'ta Max plat 3 oluyorum CS'de skill olmadığı için sadece aim çalışarak bile rank atlayabilirsiniz ve espor maçları izleyip esporcuların hangi zamanda rotate atıp hangi zamanda peeklerdiklerini izleyip sizde kendi oyun tarzınıza enjekte edebilirsiniz.
Bu arada şuanki durumunuz vasat silver 2 3 adam sizi tokatlar.

Bunun nedeni Valorant'ta çoluk çocuk olması ve eşleştirme sisteminin berbat olması 5 kişi olmadan rank çıkamazsın çok zor ve artı olarak CS eşleştirme sistemi olarak da Valorant'tan iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı