CS:GO'da aniden kötüleşmek

Valorant geçen biri olarak CS bunu haketti.
Oyuncu kaybetmeyi hak etti. Adam akıllı güncelleme yok. 3 senedir Source 2 motoru bekleniyor. Hilelerin önüne geçilmiyor, toxic oyuncular bitmiyor. Riot Vanguard gibi bir şey yapmadı gitti. Hileden geçilmiyor. Source 2 gelince dönerim diye düşünüyorum.

CS:GO'da ki toxicleri Valorant'da ki küçük yaşlı arkadaşlara tercih ederim.

Surf yapamıyorum, bunny skillerim o kadar iyi değil.
Sens ayarlarım size yüksek gelebilir, 3.85.

Neden yapamayasanız ki? Çok kolay. Hem yaptıkça kullandığınız sens iyice elinizin vazgeçilmezi haline gelir ve başka bir Sensivity'e geçtiğinizde yabancılık çekme ihtimalinizi yükseltir.
Hileleri de tercih edin.
Vanguard'ı tercih ederek bilgisayarınızın açılış hızının ve bazı bileşenlerin anasının ağlamasını tercih ediyorsanız siz bilirsiniz. (Üslubum biraz yanlış denk gelmiş olabilir kusura bakmayın)

Üslubunuz hoşuma gitti 🤣
Zaten Valorant oynamayacağım zaman Vanguard'ı devre dışı bırakıyorum.
Valorant'ta küçük yaşlı arkadaşlar bana pek sorun yaratmadılar fakat 5'li ekiple girdiğim için pek görmemiş te olabilirim 🙃

Üslubunuz hoşuma gitti 🤣
Zaten Valorant oynamayacağım zaman Vanguard'ı devre dışı bırakıyorum.
Valorant'ta küçük yaşlı arkadaşlar bana pek sorun yaratmadılar fakat 5'li ekiple girdiğim için pek görmemiş te olabilirim 🙃
Tabii ki de devre dışı bırakınca bir sıkıntı çıkmıyor ancak sonrasında VALORANT açmak istediğim zaman bilgisayarın açılmasını beklemek ve hayatımdan boşa giden vakit...

Valorant geçen biri olarak CS bunu haketti.
Oyuncu kaybetmeyi hak etti. Adam akıllı güncelleme yok. 3 senedir Source 2 motoru bekleniyor. Hilelerin önüne geçilmiyor, toxic oyuncular bitmiyor. Riot Vanguard gibi bir şey yapmadı gitti. Hileden geçilmiyor. Source 2 gelince dönerim diye düşünüyorum.

Valorant daha toxic emin ol Full 13-15 yaş hard toxic bazıları efendi oluyor toxiclik yapmıyor tabii.

Valorant daha toxic emin ol Full 13-15 yaş hard toxic bazıları efendi oluyor toxiclik yapmıyor tabii.
1 Maçta İngilizce konuşan adamı 1 saat "Türk bu" diyerek küfür yağmuruna tutuşturdular, Cidden yazık ya, Sadece sunucunun "Türkiye" ve "Ping" değerlerine bakıyorlar, Oysa ki yurt dışındaki internet ile adam istese 10 ping alır bizim sunucuda.
Bu biraz doğru.
Entegre antivirüs koyabilirlermiş.
Sistem güzel, Bilgisayarı ağlatmasına da sözüm yok ancak ben bunu geri açmak istediğim zaman önce Görev yöneticisinden etkinleştirip sonra Bilgisayarımın normale göre 10-15 saniye geç açılmasını beklemek zorunda değilim.

1 Maçta İngilizce konuşan adamı 1 saat "Türk bu" diyerek küfür yağmuruna tutuşturdular, Cidden yazık ya, Sadece sunucunun "Türkiye" ve "Ping" değerlerine bakıyorlar, Oysa ki yurt dışındaki internet ile adam istese 10 ping alır bizim sunucuda.

Sistem güzel, Bilgisayarı ağlatmasına da sözüm yok ancak ben bunu geri açmak istediğim zaman önce Görev yöneticisinden etkinleştirip sonra Bilgisayarımın normale göre 10-15 saniye geç açılmasını beklemek zorunda değilim.
Bu gerçekten toxiclik.
Zaten valorant'ı genelde eğlencesine oynarken CS:GO'yu rekabetçi oynuyorum.
Hedefim MG1 olmak.

Geri
Yukarı