CS:GO'da aniden kötüleşmek

Neden yapamayasanız ki? Çok kolay. Hem yaptıkça kullandığınız sens iyice elinizin vazgeçilmezi haline gelir ve başka bir Sensivity'e geçtiğinizde yabancılık çekme ihtimalinizi yükseltir.

Vanguard'ı tercih ederek bilgisayarınızın açılış hızının ve bazı bileşenlerin anasının ağlamasını tercih ediyorsanız siz bilirsiniz. (Üslubum biraz yanlış denk gelmiş olabilir kusura bakmayın)
Bilgisayarım 10 saniye açılışı uzasa nolacak ve bileşenler ağlamıyor ısınma yok, drop yok.
Tercih ederim. Hile yok, CS' de adamlar kaybediyorlar hemen açıyorlar. Rapor ediyorum ama elbette ban yemiyorlar.

Bilgisayarım 10 saniye açılışı uzasa nolacak ve bileşenler ağlamıyor ısınma yok, drop yok.
Tercih ederim. Hile yok, CS'de adamlar kaybediyorlar hemen açıyorlar. Rapor ediyorum ama elbette ban yemiyorlar.
Bilgisayarı açar açmaz giriyorsanız "Tamam" ama açtıktan sonra kapatmazsanız Performansa kesinlikle ama kesinlikle etkisi var, İnkar etmeyin. Ben Vanguard'ı devre dışı bırakıp bilgisayarımı açtıktan sonra tekrar etkinleştirip restart atmak zorunda değilim.

CS:GO'da hileler ban yiyor ama mevlana vs. değilseler uzun sürüyor çünkü Valve emin olmak için oyuncuyu Overwatch'ta 3-4 oyuncuya izletiyor sonrada kendisi izleyip banlıyor.

Valorant'ta oyuncular izlemiyor, direkt olarak ya Riot izliyor ya da Vanguard "Kaspersky" gibi "ESET" gibi tarayıp tespit ediyor.

Valorant geçen biri olarak CS bunu haketti.
Oyuncu kaybetmeyi hak etti. Adam akıllı güncelleme yok. 3 senedir Source 2 motoru bekleniyor. Hilelerin önüne geçilmiyor, toxic oyuncular bitmiyor. Riot Vanguard gibi bir şey yapmadı gitti. Hileden geçilmiyor. Source 2 gelince dönerim diye düşünüyorum.

Valorant'ta da hile vardı hatta betada bile ama CS kadar mıydı tabii ki de hayır ve Riot'un bu konuda ne kadar katı olduğunu biliyoruz. Bende Valorant betadan itibaren CS'yi bıraktım.
Tabii ki de devre dışı bırakınca bir sıkıntı çıkmıyor ancak sonrasında Valorant açmak istediğim zaman bilgisayarın açılmasını beklemek ve hayatımdan boşa giden vakit...

Vanguard'ın oyunda olmadığımda bile açık olmasına şaşırmıştım fakat ben bir hız kaybı görmedim belki de bilgisayarınız ile alakalıdır.

Valorant'ta da hile vardı hatta betada bile ama CS kadar mıydı tabii ki de hayır ve Riot'un bu konuda ne kadar katı olduğunu biliyoruz. Bende Valorant betadan itibaren CS'yi bıraktım.
Valorant bile hile kaynıyor Riot iyi çalışıyor ama, Twitch'de birsürü klip var Valorant hilecileri ile ilgili.

Merhabalar.
Dün Valorant oynadıktan sonra bugün CS'ye girdiğimde bütün el alışkanlığımı kaybettiğimi gördüm.
Rankım nova 3, ama Silver 3 gibi oynuyorum.
Bunun sebebi nedir yardım edebilir misiniz?
(Elimi ısındırıp girsem bile aynı.)

Bak sen düşün 5 aydır CS:GO oynamıyorum Global'dim internet kafeler açılsın gideceğim oyunla alakalı fikrim yok :D bu arada kendi düşüncem bir FPS oyununda (Valorant) bir karakterin uçup kaçmaması lazım çok saçma. Ha kendim uygulayacağım bir ısınma tekniği ne dersen her girdiğimde elim alışacağı şekilde aimbotda bot vurmak genelde 1000'i aşıyor sonra wasp sunucusu veya herhangi bir sunucuda DM atmak 40 50 dk ondan sonra retake serverına girip biraz takıldıktan sonra Faceit girmek ya da mm rankımı açarım bilemiyorum.

Bak sen düşün 5 aydır CS:GO oynamıyorum Global'dim internet kafeler açılsın gideceğim oyunla alakalı fikrim yok :D bu arada kendi düşüncem bir FPS oyununda (Valorant) bir karakterin uçup kaçmaması lazım çok saçma. Ha kendim uygulayacağım bir ısınma tekniği ne dersen her girdiğimde elim alışacağı şekilde aimbotda bot vurmak genelde 1000'i aşıyor sonra wasp sunucusu veya herhangi bir sunucuda DM atmak 40 50 dk ondan sonra retake serverına girip biraz takıldıktan sonra Faceit girmek ya da mm rankımı açarım bilemiyorum.
Hocam evde bilgisayarınız yok mu? Kafede Globale kastıysanız iyi bence.

Hocam evde bilgisayarınız yok mu? Kafede globale kastıysanız iyi bence.

Bilgisayar var da 60 FPS'in altında sürekli hiç alışık değilim mouse dönmüyor spray tam atılmıyor arada bir aimbot girip çıkıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı