CS:GO'da gereksiz yere VAC yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkkitten

Hectopat
Şimdi çoğu arkadaş hile kullanmışsındır diyecek ancak kardeşim de benim bilgisayarımda oynuyor ve onun hesabında bir sorun yok. Eğer hile kullansaydım aynı cihazda kullanıldığı için kardeşimin de ban yemesi gerekirdi. Sizce ticket atarsam ban kaldırılır mı? Kesinlikle yanlış karar olduğunu düşünüyorum ki zaten rankım da pek yüksek değildi. Oynadığım maçlarda genelde 3. oluyordum.
Ekran Görüntüsü (17).png
Ekran Görüntüsü (18).png

Hocam peki bilgisayarı tarayıp bir şey bulamazsa ban kalkıyor mu?

Evet ben Overwatch banı yemiştim. Bu da Overwatch dedektiflerinin kararı oluyor(oyuncuların),hile bulamadı ve 2 3 ay sonra banımı kaldırdılar.
Örnek; gerçekten haksız yere ban atılan bir konu
1616661754530.png

Basarim hilesinden dolayi VAC yasaklanmasi alinmiyor. SAM kullanmak VAC sebebi degil.
Sonunda bilgili biri geldi. Eğer hile kullansaydım buraya gelip konu açmazdım. Eğer kardeşimin hesabı da VAC yese yine gelip konu açmazdım. Sadece 1 hesabın ban yemesi mantıklı değil.

@Berkkitten

Sizin yapmaniz gereken sadece resmi konuya göre hareket etmek.

Yukarida da yazdigi üzere; VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır.

Ortada bir hata varsa düzeltilir. Ve yine dedigim gibi; SAM yüzünden bu zamana kadar bir kisi bile VAC yasaklamasi almadi. SAM oyun dosyalarina müdahale etmez. Kullanirken herhangi bir VAC korumali sunucuya da baglanmaz. Ayni Idle Master ve Idle Daddy gibi.

Skin Changer ise aksine oyun dosyalarina müdahale eder ve yasakli bir 3. parti yazilimdir. Kullanirsaniz er ya da gec VAC kapinizi calacaktir.

@Berkkitten

Sizin yapmaniz gereken sadece resmi konuya göre hareket etmek.

Yukarida da yazdigi üzere; VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar. Eğer VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiğine karar verilirse otomatik olarak kaldırılacaktır.

Ortada bir hata varsa düzeltilir. Ve yine dedigim gibi; SAM yüzünden bu zamana kadar bir kisi bile VAC yasaklamasi almadi. SAM oyun dosyalarina müdahale etmez. Kullanirken herhangi bir VAC korumali sunucuya da baglanmaz. Ayni Idle Master ve Idle Daddy gibi.

Skin Changer ise aksine oyun dosyalarina müdahale eder ve yasakli bir 3. parti yazilimdir. Kullanirsaniz er ya da gec VAC kapinizi calacaktir.
Zup'ta kart düşürmek için Idle Daddy ve başarım için SAM kullandım. Onun dışında hiçbir yazılım kullanmadım. Umarım kaldırılır.

Sonunda bilgili biri geldi. Eğer hile kullansaydım buraya gelip konu açmazdım. Eğer kardeşimin hesabı da VAC yese yine gelip konu açmazdım. Sadece 1 hesabın ban yemesi mantıklı değil.

Eğer hile kullandım derseniz zaten destek almayacağınızı biliyorsunuz :D

Geçmiş olsun ancak 6 yıldır oyunu oynuyorum yanlışlıkla dahil ban yemedim bekleme cezası almadım CS:GO'dan. Belki siz kullanmasanız bile arkadaşınıza kullandırttınız. Güven derecesi de düşünce yanlış ya da doğru ban geldi. O yüzden hile kullananlarla bile oyuna girmem.

Abi başarım hilesi de olsa neden hile yapıyonuz?
Unutmayın eğer oyun dosyalarına sinen bir değişiklik varsa (skin changer, başarım hilesi, oyun hilesi vs.) Çok büyük ihtimal ban yersiniz yapmayın sonra da uğraştırmayın lütfen.
Her türlü hileye karşıyım bu yüzden iyi ki ban yemişsiniz umarım açılmaz.
Hayır anlamıyorum neden başarım hilesi yaptın ki git düzgünce başarım kas neden uğraşmıyorsun?
Ha millet hesaba gircek bakcak ve Full başarım gorcek şaşircak.
Amaç bu değil mi?
Yapmayın ne olur? Bir de hile yapmadim diyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı