Neden VAC ve Overwatch ban yedim?

turanthemachine

Femtopat
Yer
Ukrayna
Daha fazla  
CS:GO'yu uzun suredir oynuyorum belki 5+ sene ondan önce de 1.6 oynamıslıgım var. Tek oynadıgımdan rankım dusuk Nova'da geziyorum bundan 2 gün önce Overwatch'dan ban yedim şimdi de VAC ban yedim hemen 1 gün sonrasında. İnanılmaz olan şey ise ben CS:GO'yu 3 hafta oynamadım bilgisayar değiştirdim ve ondan sonra 0 cillop gibi PC'de azıcık iyi oynadık diye ilk overwatch ban yedim sonra yanlış karar diye ticket açtım zaten sonrasında da VAC attılar. Hesabıma biri giremez telefon koruması var saatim 1800+.

Skin changer veya ücretsiz/ücretli herhangi hileyi oyuna enjekte etmeniz doğrultusunda VAC sistemi ne kadar leş bir sistem olsa da fark edip 1 gün, 1hafta veya 1 ay içersin de gerekeni ardına koyar.

Bende de aynısı oldu skin changer kullanıyordum 5 aydır oyuna girmiyordum 5 ay sonrasında senin gibi ban yedim hak ettim neyse ki 5 yıl önceydi.

dediğim gibi hile açmadım belki hesabı ilk açtığımda yapmışımdır ilk bilgisayarımda aradan 5 yıl geçmiş sizce ihtimali varmi? bu arada ilk olarak overwatch banı yedim

Hocam, bunlardan kaynaklı olabilir:
1.Trojan ya da virüs
2.Trainer yüklemişsindir Anti-Virüs programı onu virüs algılayıp banlamış olabilir.
3.Ya da başka bir oyunda hilenin dibine vurmuşsundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı