CS:GO'da haksız VAC ban yedim

Kinsel44

Hectopat
Bundan yaklaşık 2 sene önce hesabım VAC ban yemişti. Herhangi bir hile açmamıştım hesabımda desteğe talepler göndermiştim ama açılmamıştı. Yakın tarihte buna ne sebep olmuş olabilir diye araştırdım o zamanlar kuzenim benim hesabıma giriş yapıyordu kendi bilgisayarından kendi hesabı da VAC ban yemişti onun sebebi de haksızdı. Bu banı açtırmam mümkün mü acaba?

Bundan yaklaşık 2 sene önce hesabım VAC ban yemişti. Herhangi bir hile açmamıştım hesabımda desteğe talepler göndermiştim ama açılmamıştı. Yakın tarihte buna ne sebep olmuş olabilir diye araştırdım o zamanlar kuzenim benim hesabıma giriş yapıyordu kendi bilgisayarından kendi hesabı da VAC ban yemişti onun sebebi de haksızdı. Bu banı açtırmam mümkün mü acaba?
Kuzeninin yalan söylüyor olma ihtimali?

@reptile hocam hileci hileden banlandım diye sizce der mi? :D Klasik yalanlar. Hesaba sahip çıkamayanlar Valve haksız ban falan atıyor diyor. Biraz mantıklı düşünseler zaten anlayacaklar. Bir oyun durduk yere kendi oyuncusunu neden banlasın ki?

Aga büyük ihtimal kuzenin açmış. Aynı şekil benim hesap da arkadaşa vermiştim 1K küsur gğn geçti hala inkar ediyor :D. Allah'tan smurf hesaptı. Hepimiz bilirdik hile kullandığını kaç yıl kullandım ban yemedim o 1 hafta kullandı sözde açmamış ama yedi ne tesadüf! :D

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Birisi kullanmis iste 😏

Bir oyun durduk yere kendi oyuncusunu neden banlasın ki?

Steam'de VAC forumuna girip biraz göz gezdirince bircok kisinin haksiz yasaklama aldigini iddia ettigini görmek mümkün. Atiyorum, eger bin kisi haksiz yasaklama aldim diyorsa bir kisinin anca yasaklamasinin kaldirildigina denk gelirsin. Buna bu forumda da onlarca kez sahit oldum. Bu zamana kadar haksiz yere yasaklama aldim deyip de yasaklamasi kaldirilanlar bir elin parmagini anca gecer.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı