CS:GO'da haksız yere Overwatch ban

Steam’e Ticket at, zaten haksız yere yediysen banı kaldırılar ama VAC bana dönüşme ihtimali de var. O zaman geçmiş olsun. Başka da yapabileceğiniz bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Overwatch'ta yedim adamlardan dolayı. VAC ban yesem ben de evet diyeceğim ama Overwatch ban.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    692,3 KB · Görüntüleme: 210
Haksız yereyse uzunca bir bekleyiş sonucunda açarlar. Haklıysa zaten kendin biliyorsundur, burada boşuna kendini yorma.

Buraya maçları atman bir anlam ifade etmiyor. Hangi maçtan yasaklama aldığını sen de bilemezsin, biz de. Hatalı bir yasaklama var ise otomatik kaldırılır. Steam destek bu yasaklamayı kaldıramaz, yani Steam desteğe boşa yazmış olursun. Ama bir süre sonra bu yasaklama VAC'e dönüşürse hile yaptığının teyitidir. Şu an tek yapabileceğin şey beklemek.

Haksız bir yasaklama verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılacaktır. Ancak yasaklamanız VAC yasaklamasına dönüşürse banınızın haksız olmadığına ve kaldırılmayacağına emin olabilirsiniz. Eğer oyunbozanlık nedeniyle 2. küçük Overwatch yasaklaması aldıysanız bunun da kalıcı bir yasaklama olacağını unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı