CS:GO'da hala fazla hile var mı?

CS:GO bu alışman gerek,
Biliyorsun ne olacağını,
Dust'da AWPyle beklerken,
Yiyeceksin o hsleri duvar ardından,
Sonra diyeceksinki, yeter artık,
Ama serzenişlerin nafile olacak.

Bitmiyor anasını satayım. Bu arada bunu uzatırdımda uykum geldi

Eski bir CS:GO oyuncusu olarak (5 yıllık mücadele jetonum var) karşıma eşleşmelerde hiç hile gelmiyor.

Hesabınızın güven faktörüyle doğrudan orantılı bir durum.
Yeni satın aldığınız seçkin hesapla karşınızda her oyun hile çıkabilir. Yaşayan arkadaşım var.

Ben indirmeye karar varmadan önce GeForce NOW'dan biraz oynadım hile gelmedi ama emin olamadım diye konuyu açtım.

Eski bir CS:GO oyuncusu olarak (5 Yıllık Mücadele Jetonum var) karşıma eşleşmelerde hiç hile gelmiyor.

Hesabınızın güven faktörüyle doğrudan orantılı bir durum.
Yeni satın aldığınız Seçkin hesapla karşınızda her oyun hile çıkabilir. Yaşayan arkadaşım var.
Benim de 5 Yıllık Mücadele Jetonu var ama karşıma gelenlerin haddi var hesabı yok. Bence CS bitti bu yüzden Valorant'a geçtim ama onu da bıraktım. Onu bırakma sebebim ise sormadan karakter seçip oyun sonunda 3 kişi vuranlar.
Ben indirmeye karar varmadan önce GeForce NOW'dan biraz oynadım hile gelmedi ama emin olamadım diye konuyu açtım.
Hocam karşıma silah yarışında bile hile geldi.

Son 2 günde 1 tane bile denk gelmedi. Rank Silver IV
1628023054953.png

Benim de 5 yıllık mücadele jetonu var ama karşıma gelenlerin haddi var hesabı yok. Bence CS bitti bu yüzden Valorant'a geçtim ama onu da bıraktım. Onu bırakma sebebim ise sormadan karakter seçip oyun sonunda 3 kişi vuranlar.

Hocam karşıma silah yarışında bile hile geldi.

Bende Valorant oynuyordum sırf bu yüzden CS'ye geçmek istiyorum.

Geri
Yukarı