CS:GO'da hala hile var mı?

Var hocam bana hala çok fazla hileci denk geliyor eskiden çok belli ederleri ama çakalar şimdi Legit oynuyor ondan acemi biri hile olup olmadığını peyk anlayamıyor misal hile mi var aç mevlana oyna :D

Son 1.5-2 yılda hiç hile görmedim. Hesabım 12500 saat, 500 övgü ve henüz hiç bir topluluk banı, iletişim banı vb. yemedim. Hile var diyenlerin hepsinin hesaplarının rezil durumda olduğundan eminim. Ne bende ne arkadaşlarımda ne de izlediğim yayıncılarda uzun zamandır hile gelmiyor. Valorant çıktığından beri hileciler bitti neden acaba 😃 Anlayacağınız şu anda 2019-2020 yılları arasındaki tüm pisliklerden arınmış sakin bir CS:GO oyunu var. Her gün 1-2 maç atıyorum 2022 Hizmet Madalyasını almak için, oyunda eski eğlenceyi hissetmeye başladım. Son 3-4 aydır Valorant oyununda bir tane maçımda eğlendiğimi hatırlamıyorum her yer smurf, troll, hile dolu iğrenç bir oyun haline geldi valorant. Şu halde CS:GO'nun anlık oyuncu sayısı Valorant'ın iki katı. Sadece bazı zeki türkler Valorant'ın CS:GO'dan iyi olduğunu savunuyor çünkü ya kötü oyuncular ya da toxic oldukları için CS:GO oyununda karşılarına hileler geliyor.

1663374270084.png

Hile az geliyor. Gelenlerde bizim kendi Türk milletimiz. Gerçekten bizimkilerin olduğu her oyunda hile kaynıyor. Oynamayı beceremeyen yenilgiyi kendine yediremeyen gidip hile açıyor. Karşımıza gelen yabancılar hemen hile damgası vuruyor. Adımız çıkmış.

Günümüzde global maçlarda bile hile gelmeye devam ediyor. Kim ki hile yok diyorsa ya CS:GO'ya geçen hafta başlamış ya da kasıtlı olarak yalan söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı