CS:GO'da hala hile var mı?

Konudan alakasız olacak ama dust ve aztec başarılarını haritalar olmadığı için tamamlayamıyorum bunları nasıl çözebilirim?
Ben oldukça eskiden başarım tamamlama uygulamasını kullanmıştım fakat çoğunu böyle yaptığım için şu an çok pişmanım. Siz sadece 2 haritanın başarımları için kullanırsanız sorun olmaz diye düşünüyorum fakat ban yiyip yemeyeceğiniz hakkında kesin konuşamam maalesef.

Google"dan faceit finder adlı siteye gir oraya steam profilinin linkini yapıştır.
Hocam bir şey gözükmüyor ama.
Screenshot_20220917-212137.jpg

Google"dan faceit finder adlı siteye gir oraya steam profilinin linkini yapıştır.
Hatalı bilgi, 3. parti siteler sizin güven faktörünüzü gösteremez. O site eğer varsa Faceit hesabının leveline vs., yoksa hesabın saatine vs. bakıyor. Güven faktörüne arkadaşınız lobide bakabilir, bir şey çıkmıyorsa yeşildir. Sarı veya kırmızı uyarı çıkabilir.

Hayır yok.
-Steam hesabınıza oyun ekleyin.
-Güven faktörünüzü kontrol edin.
-Dust 2 girmeyin.
-Eşleşme pingini düşük tutun.
-Sürekli olarak lobiden arkadaşlarınızla girmeyin.
Son 5 senedir hileyle karşılaşmadım.
Size örnek olarak steam hesabımı bırakıyorum.

2016'dan beri tespit edilmeyen birçok hesap artık yasaklandı. Gamesense (skeet. CC) detected olmuş durumda. CS:GO'da son yıllarda hile konusunda gelişme var. Ban yiyen pahalı hesaplar.

Eki Görüntüle 1518919

Eki Görüntüle 1518920

Eki Görüntüle 1518918
Yanılıyorsun dostum.

Hatalı bilgi, 3. parti siteler sizin güven faktörünüzü gösteremez. O site eğer varsa Faceit hesabının leveline vs., yoksa hesabın saatine vs. bakıyor. Güven faktörüne arkadaşınız lobide bakabilir, bir şey çıkmıyorsa yeşildir. Sarı veya kırmızı uyarı çıkabilir.
Kardeşim rekabetçi gir 2 takım arkadışını öldür oyundan ceza ye. Sonra tekrar bi kontrol et güven faktörünü:) Oyunu bana öğretmeyin.

Yanılıyorsun dostum.
Oyunda hile yok. Kötü steam hesabı var.

Şuan senin güven faktörün %0.

Kardeşim rekabetçi gir 2 takım arkadışını öldür oyundan ceza ye. Sonra tekrar bi kontrol et güven faktörünü:) Oyunu bana öğretmeyin.

Hocam bir şey gözükmüyor ama.Eki Görüntüle 1520355
Kardeşim öncelikle senin güven faktörün görünmüyor çünkü hesabın gizli hesap.
Hesabını gizliden çıkart.
Bir tane vac ban yemiş arkadaşın var onu arkadaşlıktan çıkart.
Normalde benim güven faktörüm %75"ti. Elektirikler kesildiği için yarım saat ban yedim. %50ye düştü. Çok hassas bir terazidir. Yükseltmesi zor düşürmesi çok kolaydır. Yüksek güven faktörlü hesapta oynamanın keyfi de bir başka oluyor garantisini vereyim.
Trol yok hile yok. En sevdiğim özellikte ruslarla çok denk düşmüyorsunuz.

Dosya Ekleri

• 45676867-B434-4F07-A764-13267CFFDDB0.png
    45676867-B434-4F07-A764-13267CFFDDB0.png
    211,8 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Oyunda hile yok. Kötü steam hesabı var.

Kardeşim öncelikle senin güven faktörün görünmüyor çünkü hesabın gizli hesap.
Hesabını gizliden çıkart.
Bir tane vac ban yemiş arkadaşın var onu arkadaşlıktan çıkart.
Normalde benim güven faktörüm %75"ti. Elektirikler kesildiği için yarım saat ban yedim. %50ye düştü. Çok hassas bir terazidir. Yükseltmesi zor düşürmesi çok kolaydır. Yüksek güven faktörlü hesapta oynamanın keyfi de bir başka oluyor garantisini vereyim.
Trol yok hile yok. En sevdiğim özellikte ruslarla çok denk düşmüyorsunuz.
Bence bu site faceit istatistiklerine, ban yiyen arkadaşlarına ve başarım hilesine göre güven faktörünü söylüyor. Benim hesabım %10 çıkıyor fakat hiç bir zaman hile görmüyorum. Ben arkadaşlarımdan çoğu banlı durumda olduğu ve başarımlarım açık olduğu için %10 çıktığını düşünüyorum. Fakat bence CS:GO'nun güven faktörü sisteminde bu tür saçma sapan olaylara bakılmıyor.

Bence bu site faceit istatistiklerine, ban yiyen arkadaşlarına ve başarım hilesine göre güven faktörünü söylüyor. Benim hesabım %10 çıkıyor fakat hiç bir zaman hile görmüyorum. Ben arkadaşlarımdan çoğu banlı durumda olduğu ve başarımlarım açık olduğu için %10 çıktığını düşünüyorum. Fakat bence CS:GO'nun güven faktörü sisteminde bu tür saçma sapan olaylara bakılmıyor.
Bu site sabit kalan birşey değil. Bi maça gir takım arkadaşını öldür ban ye. Sonra tekrar kontrol et. Güven faktörünün düşüp düşmedğini. Faceit istatistiklernle alakası yok olayın.

Yani ban yiyen arkadaşlarını silsen %10dan daha yükseğe çıkacak.

Bu site sabit kalan birşey değil. Bi maça gir takım arkadaşını öldür ban ye. Sonra tekrar kontrol et. Güven faktörünün düşüp düşmedğini. Faceit istatistiklernle alakası yok olayın.

Yani ban yiyen arkadaşlarını silsen %10dan daha yükseğe çıkacak.
Orasını anladım zaten ama yani valveın güven faktörü sisteminin bu şekilde işlediğini düşünmüyorum. Arkadaşlarımın ban yemesinden bana ne benim oynadıklarımdan bir arkadaşım bile ban yememiş daha, CS:GO'daki güven faktörü sistemi daha farklıdır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı