CS:GO'da hesap ow ban yedikten sonra yeni hesap açılırsa o hesap da yer mi?

İki hesap da aynı telefon numarasına bağlı olmadıkça ban yemezsiniz ama neden 15 yıllık hesap satın aldınız? Bir süre sonra kilitleniyor o hesaplar, örneklerini çokça gördüm. Sırf eski gözükmek veya CS:GO'da 10 yıllık/5 yıllık tecrübe jetonu var diye satın aldıysan riske değmez.

Tamam dostlar yeni hesap oluşturuyorum ama ve lakin şu var ki elimde kendi numaram dışında kullanabileceğim başka bir telefon numarası yok o durumu nasıl halledebilirim yani kısaca şu telefon numarası aynı olursa **SEBEPSİZ** bir şekilde ban yeme ihtimalim var mı?

Tamam dostlar, yeni hesap oluşturuyorum ama şu var ki elimde kendi numaram dışında kullanabileceğim başka bir telefon numarası yok. O durumu nasıl halledebilirim? Yani kısaca şu telefon numarası aynı olursa **SEBEPSİZ** bir şekilde ban yeme ihtimalim var mı?

Telefon numaranızı hemen diğer yeni bir hesapta kullanabilirsiniz, sıkıntı olmaz.

vac yasaklamasi telefon numarasi.png

Yasaklama sadece verildiği anda aynı telefon numarasını paylaşan hesaplara uygulanıyor. Numarayı sonradan ekleyeceğiniz hesaba yasaklama verilmeyecektir.

Tamam dostlar yeni hesap oluşturuyorum ama ve lakin şu var ki elimde kendi numaram dışında kullanabileceğim başka bir telefon numarası yok o durumu nasıl halledebilirim yani kısaca şu telefon numarası aynı olursa **SEBEPSİZ** bir şekilde ban yeme ihtimalim var mı?
Yeni hesapta sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı