CS:GO'da hile kullanmadığım halde VAC ban yedim

Griefing'ten VAC nerede yeniliyor dostum? Bana gerçek kanıtlarıyla atabilir misin rica etsem? Ben oyunbozanlıktan 1.5 ay ban yedim. Overwatch tarafından suçlu bulundu az hatalı diye uyarı geldi. Okumanızı tavsiye ederim. Valve Anti-Cheat System (VAC) - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support
Tamam işte Overwatch tarafından suçlu bulunmuşsun ve 1.5 ay ban yemişsin. Overwatch sistemi VAC sisteminin bir parçasıdır.

Tamam işte overwatch tarafından suçlu bulunmuşsun ve 1.5 ay ban yemişsin. Overwatch sistemi VAC sisteminin bir parçasıdır.

V.A.C : Valve Anti-Cheat Valve tarafından Steam platformunun bir bileşeni olarak geliştirilen ve ilk olarak 2002 yılında Counter-Strike ile yayınlanan bir cheat yazılımıdır. Yazılım bir oyuncunun sisteminde bir hile tespit ettiğinde, gelecekte, muhtemelen orijinal algılamadan günler veya haftalar sonra onları yasaklar.

Overwatch: CS:GO topluluğunun deneyimli ve nitelikli üyelerinin (araştırmacılar), topluluğu belirli bir düzene sokmak için gelen raporları inceleyip, gerektiğinde geçici ceza verebilmesine yarayan bir düzenleme sistemidir.

Overwatch sistemi VAC sisteminin bir parçasıdır.
Overwatch sisteminin hile kısmı VAC sisteminin bir parçası. Adından da amacını anlarsın herhalde: Valve Anti-Cheat. Hileleri önlemek amacıyla var ve Steam Destek sayfasında yazdığı gibi hatalı atılmadığı sürece hiçbir VAC ban kalkmaz. Yani süreli yediğin oyunbozanlık cezaları VAC ban değil. Konudaki arkadaş da Overwatch yemiş ama profiline VAC olarak geçmiş, yani VAC sistemi tarafından da doğrulanmış hile kullandığı. Hile kullanmadığından bu kadar eminse de yapabileceği tek şey Steam Destek ile iletişime geçmek.

Overwatch sisteminin hile kısmı VAC kısmının bir parçası. Adından da amacını anlarsın herhalde: Valve Anti-Cheat. Hileleri önlemek amacıyla var ve Steam Destek sayfasında yazdığı gibi hatalı atılmadığı sürece hiçbir VAC ban kalkmaz. Yani süreli yediğin oyunbozanlık cezaları VAC ban değil. Konudaki arkadaş da Overwatch yemiş ama profiline VAC olarak geçmiş, yani VAC sistemi tarafından da doğrulanmış hile yaptığı. Hile kullanmadığından bu kadar eminse de yapabileceği tek şey Steam Destek ile iletişime geçmek.

Steam destek ile iletişime geçmek bir işe yaramaz. Hile kullandığı hem Valve hem de müffetişler tarafından doğrulanmış zaten, Valve destek hileci yalanı dinleyen bir birim değil direk V.A.C hakkındaki kalıplaşmış yazılarını atıp geçerler.

Şu oyunda 4.500 saatim var. O kadar çok hile görüyorum ki aklınız almaz. Her türlü platforumda oynadım. Esea, Faceit Premium, Faceit Free, MM. Gözümün önünde 5 madalyalı 5.500 saati olan adam ban yedi. Burada gelip yalan söylemenin bir mantığı yok. Şunu da eklemek istiyorum. Profilindeki başarımlar bile hileyle yapılmış. 167/167.
Doğru bir noktaya ayak bastı. Eskiden çok fazla başarım hilesi yapıldığı için Valve bunu engellemek için artık başarım hilesi yapanlarda VAC ban yiyor.

VAC kalkmaz. Neyi savunuyor ban yiyen arkadaş anlamıyorum. Adam başarımlarını bile hileyle yapmış. 167/167 😃 😃.
Orası zaten öyle başarımları hileyle yapmış, kusura bakmayın gözümden kaçan bir şey oldu. OW BAN, steam profiline yansımaz yani Valve de ban'ı onayladığına göre ban kalkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı