CS:GO'da hile var mı?

Hocam sen git keyif çayı iç çok kişi hemen hile var onlar zaten aptalda biraz düşmanın hareketlerini gözlemlersen aslında hile olup olmadığını anlıyorsun .
Hocam sen git keyif çayı iç çok kişi hemen hile var onlar zaten aptalda biraz düşmanın hareketlerini gözlemlersen aslında hile olup olmadığını anlıyorsun .

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?
Prime olan hesabım gidince yeni hesaptan girdim ve oyundan soğuma sebebim oldu.

Güven faktörü yüksekse hile gelme olasılığı %5'tir. O da Prime hesaplarda hile açanın az olmasındandır.

4500 saatim var ve Global'im. Pardon Global idim. Bayağıdır sadece operasyon için CS giriyordum. Arkadaş çağırdı birkaç el dereceli atalım diye. Neyse ilk maç temiz geçti bir sıkıntı yoktu kazandık. Diğer 4 maçta hile geldi. Ama legit hile falan değiş böyle bildiğin adamın aim kitleniyor, duvardan izliyor vs. Hatta o 4 maçın birinde (Office mapi :)) bizim takımda 3 mevlana, karşı takımda 5 mevlana vardı. Tabiki 5vs3 olduğu için onlar yendi. Bizimkilerin hileler biraz weak kaldı rakibe karşı :D Neyse diyeceğim o ki, CS'de hile hep oldu, hep olucak. Son zamanlarda Valorant'da da hileler artmaya başladı. İnsanlar eve kapandığı için çok fazla oyun oynuyor. Haliyle hileci sayısı da buna oranla artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı