CS:GO'da hile var mı?

Hocam bir zaman sonra oyunda sadece AK-47'nin sesini duymaya başladım ve çıktım. 3 mevlanaya direndim ama yapamadım...

Kısacası oyunda bol keseden hile var, Rusların muhabbeti aynen böyle:

-Karşı hile açmış bende açayım mı?

-Çok iyi olur kanka hadi hadi.
Valla ben seçkinde mevlanaya denk gelmedim ama hileye çok denk geldim 😂😂

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?

3 bin saatim var ve oyunu sildim hocam. Karşıma hep hile geliyordu.

2015 yılından beri oynuyorum. 2016-2017 yılları arasında aşırı hile kullanan oyuncular denk geldi. Ancak şu an neredeyse hiç karşılaşmıyorum diyebilirim. 100 maçta 2-3 ancak diyebilirim hatta.

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?
Yere bakıp ateş edip hs atanı görmedikten sonra hile demiyorum bunun gibi 3 bilemedin 4 kişi denk geldi. Ha belli etmeyenler vardır ben o kadar pro değilim.

Aynen öyledir oyuna yeni başlayanın böyle demeksi çok komik aim tutturamayınmış haha ben 2 klavye parçaladığımı biliyorum sinirden çıldırıyordum.

Prime olmadan önce 3 maçtan 1'i hileyken Prime olduktan sonra bu oran aşırı düşüyor. Prime olduğumdan beri hileye denk gelmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı