CS:GO'da hile var mı?

Seçkin hesaplarda seçkin olmayana göre daha az...
Fakat bu ''azlık'' seni rahatlatmasın.
Oyun hileden geçilmiyor 355 Rekabetçi Zaferim var , hileler yüzünden nerelerden nerelere düştük.
Valve bu konuda çok etkisiz dedikodulara göre hileden para kazanıyorlar tabi bu dedikodu.
Satılan hilelerin çoğunun ban yememe garantisi altında pazarlandığını görüyorum ama Overwatch'e düştümü (Valve'nin ben uğraşamıyorum sen uğraş teması altında 150 Rekabetçi zaferi olan oyunculara sunduğu reportlanan oyuncuların maç tekrarlarını izle hile olduğunu düşünüyorsan oyla sistemi) ban yer ki ben sürekli izliyorum.
İşte biraz daha çok izleyen kimseler olsa belki daha rahatlayacağız.

*Bu arada arkadaşlar yorumlarda bahsetmiş ben de artık Faceit oynuyorum.
Sunucular hem hızlı hemde hile yok ya da henüz ben denk gelmedim ama genel olarak profesyonel oyuncuların olduğu bir topluluk.

Bir kaç arkadaş hile yok demiş alta arkadaş kodumu ekliyorum. Seve seve hile olan oyuncuların maç tekrarlarını izletirim :)

863487571​

Aynen hile yok kardeşim. 😅 Geçen hafta karşı takıma gelen bir hileci.
Artık yavaş yavaş seçkin hesaplara da hile gelmeye başlıyor oyunda. 21 Level kasıp seçkin olan herkes "Ne var ki bir daha kasarım 21 Level daha" diye düşündüğünden köklüyor hileyi. Oyuna yeni başlayıp hile denk gelmeyende övüyor oyunu "Hile yok" diyerek. Oyuna 3K saatimi vermiş biri olarak bıraktım oyunu Valorant geçtim en azından hile denk gelmiyor mutluyum gayet.

Dosya Ekleri

• 1617111401794.png
    1617111401794.png
    292,3 KB · Görüntüleme: 45
Aynen hile yok kardeşim. 😅 Geçen hafta karşı takıma gelen bir hileci.
Artık yavaş yavaş seçkin hesaplara da hile gelmeye başlıyor oyunda. 21 Level kasıp seçkin olan herkes "Ne var ki bir daha kasarım 21 Level daha" diye düşündüğünden köklüyor hileyi. Oyuna yeni başlayıp hile denk gelmeyende övüyor oyunu "Hile yok" diyerek. Oyuna 3K saatimi vermiş biri olarak bıraktım oyunu Valorant geçtim en azından hile denk gelmiyor mutluyum gayet.
Faceit oynuyorum ve keşke daha önce geçseydim diyorum. Çünkü MM de hile çok oluyor burada yok denilecek kadar düşük. Hileye rastladım ama rapor edildiğinde hemen ban atılıyor
Valorant'ta hilesin dediğin anda smurfum diyenler ve CS oynayanlar da 144Hz kullanıyorum diye geçinenler.

240Hz kullanan biri olarak söylüyorum mm oynamak çok gereksiz. FACEIT'de hile gelme olasılığı %5 ve sunucular 128 tickrate yani oyun daha amacı mermiler daha iyi gidiyor. Ping değeri daha düşük. Kaliteli oyuncular mevcut. Oyundan zevk almak isteyen herkes FACEIT oynayarak zevk alabilir.

Geri
Yukarı