CS:GO'da hile var mı?

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan
Webtekno bunun için bir video çekmişti 250 TL ye cs:göre hilesi diye ordan bakabilirsin ama bana göre yapmayın insanların oyununu bozmayın hem daha önemlisi kul Hakkı'na girersiniz

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?

Kanka 700 saatim var, ben de aynısını diyordum. Son 200 saat Full hileyle geçiyor. Hatta bugün yaşadım. 13-9 yeniyordum, adam hileyi açtı. Oto ile 16 13 yendi. Güven faktorumun yüksek ve hesabımın seçkin olması halinde oluyor bunlar. Yazık Valve.

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?
Valla hocam bende aynı düşüncedeyim herkes hile var filan yazıyor cs de 1000 saatten fazla oynamam var seçkin hesabım ve hayatımda 1 kere hile geldi oda vac ban yedi yani bilmiyorum ama şu aimi tutturamayıp karşıdaki kişi çok iyi oynayınca herkes hile diyor

Bu nasıl başlık? 7-8K saatim var. mm girmiyorum net gile gelicek zaten artik mm için hile gibi oynuyorum o yüzden faceitteyim milleti smoke arkası vurabiliyorum ama bu hileyle değil görsel hafızayla oluyo.Hiçbir hile programı kullanmadım.Hileyle Kendimi kandırmak yerine,Antrenmanlar yapıp kendimi geliştiren biriyim.Fakat csgo da daha doğrusu MM de hileler çok hatta.Artik adamlar.hileleri kapiştiriyolar.Kim daha iyi hile kullaniyor muhabbetleri oluyo benim hilem daha güçlü muhabbeti oluyo şaka gibi
Bu nasıl başlık? 7-8K saatim var. mm girmiyorum net gile gelicek zaten artik mmde.Zaten çoğu kisi hile gibi oynadığımı söylüyo mmde. o yüzden faceitteyim milleti smoke arkası vurabiliyorum ama bu hileyle değil görsel hafızayla oluyo.Hiçbir hile programı kullanmadım.Hileyle Kendimi kandırmak yerine,Antrenmanlar yapıp kendimi geliştiren biriyim.Fakat csgo da daha doğrusu MM de hileler çok hatta.Artik adamlar.hileleri kapiştiriyolar.Kim daha iyi hile kullaniyor muhabbetleri oluyo benim hilem daha güçlü muhabbeti oluyo şaka gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı