CS:GO'da karşı takıma hileciler geliyor

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Son bir haftadır girdiğim 7 maçtan 3'ü hile denk geliyordu ama dün ve bu gün girdiğim bütün maçlar hile geldi. 6 adet rozetim olmasına rağmen karşı takıma sürekli rozetsiz ve düşük oynama süresine sahip rakipler geliyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Elo supreme.

Son bir haftadır girdiğim 7 maçtan 3'ü hile denk geliyordu ama dün ve bu gün girdiğim bütün maçlar hile geldi. 6 adet rozetim olmasına rağmen karşı takıma sürekli rozetsiz ve düşük oynama süresine sahip rakipler geliyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı?

Elo supreme.
Yerimi alayım :(
Evet.
Valve oyunu ücretsiz yapmamalıydı.

Ücretsiz alan kimse de bana gelip "Kızgın" atmasın.

MM girenlerin sayısı malesef az birde lobideki insanlarla giriyorsan TF leri düşük olabilir bu sebeple eşleşiyor olabilirsin.

Şaşırılacak bir durum olmadığı için konu açılması bile gereksiz. Sıradan bir CS:GO durumu. Yapacak bir şeyler olsa dahi Valve yapmak istemiyor herhalde.

MM'in neredeyse her rankı hile dolu. Smurf hesapla girdiğimde, nova rankındaki adamların alayı neredeyse her vuruşta HS atıyor. Sanki tüm ranklar aynıymış gibi, her rankta aynı zorluğu hissediyorum. Hilelerden olsa gerek. Tek çare Faceit, ESEA gibi platformlarda oynamak.

Kaldırarak en iyisini yapmışsın. E-spor oyunları insanı sinirlendirmekten başka bir işe yaramıyor.

Onu kaldır bunu kaldır iyice sıkıldım çalışıp para biriktiyorum 6-7K para verip PC topluyorum ondan sonra bir oyun da hile dolu birin de FPS düşmesi diğerin de ping problemi vallahi bazen satasım geliyor.

Geri
Yukarı