CS:GO'da Karşılaştığınız Garip Hileler

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Yeni açtığım hesaptan ücretsiz CS:GO alarak rekabetçi girdim. Hile geleceğine emindim fakat bu seferkini ilk defa görüyorum. :D adam tam peeklemeden önce DDoS atıyor, oyununuz anlık takılıyor gibi oluyor ve siz onu göremeden adam çıkıp vuruyor. Ayrıca klasik olarak adamda aimlock da var. Var mı böyle karşılaştığınız garip hileler? :D

20200624130842_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Grief hilesi yapan vardi. Adam onune gecip hileyi aciyordu, ileri gidemiyordun full blokluyordu ve bunu arkadasima quit cekene kadar yapmisti adam.

mirage haritası karşı takım t biz ct palace gidicem adam neredeyse her el attığı smokelar kafama denk geldi neyse çıkıyor adam a ya sıkıyor sağa sola b ye koşuyor arkalamaya gidince shifte basarak gitsem bile ya 360 yaparak vuruyor yada arkası dönük bir kaç kez öldüm böyle daha sonra yine yakaladım mevlana yapıyor ama mevlana yaparken durdu midden a tarafına havaya ateş etti bizim takımdan biri öldü ban yemiştir ama çok değişikti

İlk çıktığı seneden beri oynuyorum, Şuan hiç hile ile karşılaşmıyorum, sebebi ise valoranta başladım :) Rankım DMG Çok kill alınca Reportluyorlar ve güven faktörün düşüyor, akabinde maça giriyorsun 1m saatin de olsa karşına 10 saat oynamış 3 level hesap düşüyor ve o hesap hile oluyor. Valorant oynuyoru şuan için kafam rahat, valorantta da hile var ama en azından sık sık gelmiyor, ve report yesende güven faktörü düşme saçmalığı yok. Cs de Reportlanınca güven faktörü düşürmenin ne mantığı var anlamadım, kimse iyi oynamasın mı oyunu.
Prime hesabımda 400 saat var bende hiç denk gelmedim. İlk defa görüyorum.
Sadece gülümsüyorum size :)

Geri
Yukarı