CS:GO'da kasa satmak

Bay Soru

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7-11800h, RTX 3050Ti, 16 Gb Ram
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Benim CS:GO sandıklarım var. Ben oyunu yüklemeden hangi sandıkların olduğunu nereden görebilirim? İkinci sorum ise bildiğim kadarı ile sandıklar satılıyor. Tahmini ne kadar fiyat ederler?

Merhaba. Benim CS:GO sandıklarım var. Ben oyunu yüklemeden hangi sandıkların olduğunu nereden görebilirim? İkinci sorum ise bildiğim kadarı ile sandıklar satılıyor. Tahmini ne kadar fiyat ederler?
Steam’den envanterinize girerek bakabilirsiniz hangi kasaların olduğuna ve kaç TL edeceğine.

Steam profiline gir sağda envanter yazıyor oraya tıklayıp CS:GO'yu seç daha sonrasında sandığın(kasa) üzerine bir kere tıkla sağ tarafta en son satılan fiyat yazar.

Steam'e girin, yukarıdaki bölümlerin birinde kullanıcı adınız yazıyor olacak. İmleci onun üstüne götürün(tıklamayın). Orada birkaç seçenek çıkacak. Orada en altta "envanter" yazan yere tıklayıp girebilirsiniz. CS:GO oyununu seçtiğinizde kaslarınızı görebilirsiniz.

Kasanızın üstüne tıklayıp Sayfayı aşağıya doğru kaydırırsanız kasanın pazar fiyatını görebilirsiniz. Alttaki "SAT" tuşundan da kasayı satabilirsiniz.

Her kasanın fiyatı farklıdır. Bunu siz bize hangi kasalara sahip olduğunuzu söylemezseniz bilemeyiz.

Kasaların isimlerini söyler misin? Steam profiline girip envanter kısmından görebilirsin.
Ya zaten fazla oynamadığım için büyük ihtimalle iyi kasalar değillerdir.

Gamma 2 ( 2x ) Kasası
Kroma 3 Kasası
Revolver ( 2x ) Kasası
CS20 ( 2x ) Kasası
Gamma Kasası

Tamamdır. Teşekkür ederim.

Kasaların isimlerini söyler misin? Steam profiline girip envanter kısmından görebilirsin.
Steam'e girin, yukarıdaki bölümlerin birinde kullanıcı adınız yazıyor olacak. İmleci onun üstüne götürün(tıklamayın). Orada birkaç seçenek çıkacak. Orada en altta "envanter" yazan yere tıklayıp girebilirsiniz. CS:GO oyununu seçtiğinizde kaslarınızı görebilirsiniz.

Kasanızın üstüne tıklayıp Sayfayı aşağıya doğru kaydırırsanız kasanın pazar fiyatını görebilirsiniz. Alttaki "SAT" tuşundan da kasayı satabilirsiniz.

Her kasanın fiyatı farklıdır. Bunu siz bize hangi kasalara sahip olduğunuzu söylemezseniz bilemeyiz.
Peki bunları açıp satsam daha iyi mi olur yoksa gerek yok mu ?

Ya zaten fazla oynamadığım için büyük ihtimalle iyi kasalar değillerdir.

Gamma 2 ( 2X ) kasası.
Kroma 3 kasası.
Revolver ( 2X ) kasası.
CS20 ( 2X ) kasası.
Gamma kasası.

Tamamdır. Teşekkür ederim.

Peki bunları açıp satsam daha iyi mi olur yoksa gerek yok mu?
Hocam beni Steam'den ekleyebilir misiniz? https://steamcommunity.com/id/clyxin/

Yeni konular

Geri
Yukarı