CS:GO'da kendini e-sporcu zanneden kitle

Siz kendi kitlenizi bulamamışsınız bence. Isınmanızı ölüm maçı yerine retake sunucularında ya da 1v1 sunucularında yapabilirsiniz. Rekabetçiyi kendi tanıdığınız insanlarla oynarsanız kanser kitleye fazla dokunmazsınız.
Rekabetçiyi kendi arkadaşlarımla oynuyorum zaten. ancak ısınmak için Ölüm maçı yerine sunuculara girmek mantıklı. Teşekkür ederim

Her rekabetçi oyun kitlesi için geçerli bir durum. Oyun sırasında sizi rahatsız ediyorlarsa, muteleyip geçmekten başka çareniz yok.

Bir zamanlar Silver gezinen bir arkadaşım vardı. Dalgasına makarasını iyi geçerdik adam artık hırs mı yaptı naptı Global olup çıktı. ESEA gibi yerlerde oynayıp kendisini geliştiriyor. Gerçi ben hala Silver diye sesleniyorum. Fazla bir şey değişmedi anlıyacağın.

Her rekabetçi oyun kitlesi için geçerli bir durum. Oyun sırasında sizi rahatsız ediyorlarsa, muteleyip geçmekten başka çareniz yok.

Bir zamanlar Silver gezinen bir arkadaşım vardı. Dalgasına makarasını iyi geçerdik adam artık hırs mı yaptı global olup çıktı. ESEA gibi yerlerde oynayıp kendisini geliştiriyor. Gerçi ben hala Silver diye sesleniyorum. Fazla bir şey değişmedi anlıyacağın.

Sonra hayatı kaydı...
Güzel bir senaryo olur aslında :D.

Öncelikle Türkiye'deki oyuncuların %60'ı böyle. Kendilerini "En iyi oyuncu" zanneden, onlardan iyi herkese hile diyerek reportlayan kısacası "E-Sporcuyum ben zengin olcam" Kafasıyla oynayan kişilerdir. Bugün ölüm maçı girdim. 3 maç üst üste 1. oldum sonra 3. maç sonu birisi bana ana bacı küfretmeye başladı. "Hileyi kapat" Deyip duruyordu, 4. maçın ortasında beni attılar oyundan bende tam atılmadan önce ona gerçekleri söyledim. "Kardeşim bak sen oynamayı bilmiyorsun ve iyi oynayanları çekemeyerek attırıyorsun kendini e-sporcu zannediyorsun ama AIM'siz veledin tekisin" dedim ve öyle atıldım. Ben bu kitlenin temizlenmesini istiyorum. Aynı Dövüşlü bir film izledikten sonra sokağa çıkıp herkesi dövebilecek gibi davrananlar gibi. O toxic kitlede bir Xantaresi, woxic falan izliyorlar kendilerini çok iyi sanıyorlar.
Oda bir şeymi adamlar 0/9 gidip bana sövüyorlar neden adamı vuramadım diye türk milletinden uzak dur paladins oynuyorum sırf havalı gözüktüğü için zor suikastçiyi alıp batırıyor adama kolay karakter öneriyorum adam bana oyunun yaratıcısı gibi konuşuyor her oyunda böyle.

Bir zamanlar Silver gezinen bir arkadaşım vardı. Dalgasına makarasını iyi geçerdik adam artık hırs mı yaptı naptı Global olup çıktı. ESEA gibi yerlerde oynayıp kendisini geliştiriyor. Gerçi ben hala Silver diye sesleniyorum. Fazla bir şey değişmedi anlıyacağın.
:D Evet bende aslında bunu her rekabetçi oyun için yazıyorum ancak en çok CS:GO'da görüyorum konuyu bu nedenle CS:GO İsmiyle açtım

paladins oynuyorum sırf havalı gözüktüğü için zor suikastçiyi alıp batırıyor adama kolay karakter öneriyorum adam bana oyunun yaratıcısı gibi konuşuyor her oyunda böyle.
Ah o Paladins kitlesi zaten girdiğim oyunlarda ki en kanser kitle sıralamasında ilk 3e rahat girer. Ranked maçta hero deneyenler mi dersin, takıma tank, healler vs. lazımken inatla hasar ve flank seçenler mi dersin hey yavrum hey.

Oda bir şey mi adamlar 0/9 gidip bana sövüyorlar neden adamı vuramadım diye Türk milletinden uzak dur Paladins oynuyorum sırf havalı gözüktüğü için zor suikastçiyi alıp batırıyor adama kolay karakter öneriyorum adam bana oyunun yaratıcısı gibi konuşuyor her oyunda böyle.

Bende Team Fortress 2 Oynuyordum bir aralar orada da SPY diye bir karakter var, sırf Güzel özellikleri var diye oynamayı bilmeyenler SPY alıp ölüyordu

Geri
Yukarı