CS:GO'da kutu açmak

Betadan beri CS:GO oynuyorum. Kutu sistemi ilk geldiği zamanlar çok ucuzdu. Kur düşüktü çünkü. O zamanlar daha çok şimdilerde de ayda bir falan kutu açıyorum ve bir kere işe yarar birşey çıkmadı. Bıçak, eldiven vs. hiç çıkmadı daha. Sonuçta bu bir kumar ve şans işi.

🤣 🤣 🤣 🤣 Bu video kaç yıllık biliyor musun? 55 dolar 150 TL değil artık :) bir de bilmişlik taslıyorsun. Eski bunlar eski :)

2020'de verebilriim ama bende insanım boş şey için 30 DK veya 1 saatmi çalışacağım sen git unlost kasa açılımları yaz 2020 şeklinde tek tek izle kanıtlamak zorunda değilim 6 senedir CS oynuyorum bu ay başlamadım herhalde biliyoruz Steam'de 90 TL'ye bıçak olmayacağına

2020'de verebilriim ama bende insanım boş şey için 30 DK veya 1 saatmi çalışacağım sen git unlost kasa açılımları yaz 2020 şeklinde tek tek izle kanıtlamak zorunda değilim 6 senedir CS oynuyorum bu ay başlamadım herhalde biliyoruz Steam'de 90 TL'ye bıçak olmayacağına
Banane ya unlost tan falan ??? Link atsana unlostun açtığı kasaaların saçma saçma iş yapıyorsun, 150 TL'ye bıçak varmış, unlost açmış.

Banane ya unlost tan falan ??? Link atsana unlostun açtığı kasaaların saçma saçma iş yapıyorsun, 150 TL'ye bıçak varmış, unlost açmış.
Unlost açtı demiyorum en çok sitelerden açan o olduğu için arkadaşım. 🤣 🤣 🤣
3700 saat CS:GO oynadım bu güne kadar sayısız kutu açtım 1 kere bile 100 lirayı geçen bir şey düşüremedim saçma sapan bir şey denemeni tavsiye etmem.
Hocam ben kasa demedim.

Geri
Yukarı