Oyun Steam CS:GO'da rakip görünce oyun donuyor

SullivianKing

Decapat
CS:GO'da oyun bir anlığına donuyor. Oyun SSD'ye kurulu ama adam ciktiginda oyun donuyor, geri geliyor 1 saniye sonra ama normal degil. Adami goruyorum, 1 dondu, 2 dondu, 3 donuyor. Niye oluyor acaba? Sistem gereksinimi sormayin, oyunu normal 120 FPS oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin yeter dediğiniz klasman bu ise 1080 Ti fanı olabilirsiniz.
Öyle bir kart yok, GTX 1080 Ti veya RTX 3080 Ti ile karıştırdın galiba ve kendisi asla bir "fanboy" değil. Fanboy olsaydı burada bilgisizce konuşur, saçma sapan konuşurdu.

Konuya gelince,

FPS sabitlemesi olduğunu düşünüyorum ve @mr.esat ve @JakerT4 her türlü haklı.

Oyundaki grafik ayarlarını atabilir misiniz bir de, MSI Afterburner ile de ölçüm yapın.

Son düzenleme:
Öyle bir kart yok, GTX 1080 Ti ile karıştırdın galiba ve kendisi asla bir "fanboy" değil. Fanboy olsaydı burada bilgisizce konuşur, saçma sapan konuşurdu.

Konuya gelince,

Oyundaki grafik ayarlarını atabilir misiniz bir de, MSI Afterburner ile de ölçüm yapın.
Evet muhtemelen sıcaklık veya oyun ayarlarından kaynaklı hocam. 8GB RAM Hayli hayli yeterli.

Nasıl az değil 8 gb ram hiç kullandınız mı? Masaüstünde gezerken bile donup duruyor 8 gb ram olunca.
8gb ram ile RDR2 ve GOW bitirdim abartmayın lütfen.

İkisinde de 60fps üstü aldım.

GOW orijinal ayarlar RDR2 otomatik ayarlar ama medium üstü o kesin.

Sistem Ryzen 5 5600h Rtx 3050 mobile evet laptop kullanıyorum.

Öyle bir kart yok, GTX 1080 Ti veya RTX 3080 Ti ile karıştırdın galiba ve kendisi asla bir "fanboy" değil. Fanboy olsaydı burada bilgisizce konuşur, saçma sapan konuşurdu.

Konuya gelince,

Şey hocam biliyorum 😆 2080 Ti yazacaktim, klavyeye bakmamanın zararları🗿

8 GB RAM ile RDR2 ve GoW bitirdim abartmayın lütfen.

İkisinde de 60FPS üstü aldım.

GoW orijinal ayarlar RDR2 otomatik ayarlar ama medium üstü o kesin.

Sistem Ryzen 5 5600H RTX 3050 Mobile evet laptop kullanıyorum.

Arkadaşın sisteminde bir sıkıntı var o zaman.

Veya "Uber shader" özelliği kapalı olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı