CS:GO'da rakiple karşılaşınca lag giriyor

Yunus EmreTR

Picopat
Daha fazla  
Başlığı okuyunca tepkiniz muhtemelen böyle oldu:

indir (1).jpg

Ama ciddiyim. Ne zaman düşman ile karşılaşsam aniden lag giriyor ve doğal olarak ölüyorum. Normal giderken sorun yok. Düşmanla karşılaşınca... Bu serverlardan mı kaynaklı yoksa benim internetimden mi? Yani aslında CS:GO'nun değil, internetimin mi bana garezi var?(kablosuz ağ kullanıyorum. Yakın zamanda Ethernet kablosu alacağım inşallah.)

Başlığı okuyunca tepkiniz muhtemelen böyle oldu:

Eki Görüntüle 1951880

Ama ciddiyim. Ne zaman düşman ile karşılaşsam aniden lag giriyor ve doğal olarak ölüyorum. Normal giderken sorun yok. Düşmanla karşılaşınca... Bu serverlardan mı kaynaklı yoksa benim internetimden mi? Yani aslında CS:GO'nun değil, internetimin mi bana garezi var?(kablosuz ağ kullanıyorum. Yakın zamanda Ethernet kablosu alacağım inşallah.)

İnternetiniz yüzünden oluşan bir durum muhtemelen. Siz normal gezerken internetiniz veri paketleyip sunucuya çok fazla göndermiyor. Ama birisi ile karşılaşınca o kişinin ateş etmesi sağa sola gitmesi vs. bunlar sunucuya çok fazla veri gönderimi demek. İnternetin yavaşlığından oluşan bir durum. Tamamen yanlış biliyorda olabilirim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı