CS:GO'da sabit 300 FPS veren sistem önerisi

Hayır hayır böyle düşünmeyin. Kaos ortamı falan da oluşmadı. Karşılıklı fikir alışverişi her zaman iyidir. Bilgi paylaştıkça artar. Technopat Sosyal de zaten güvenilir bilgi kaynaklarındandır.

Sistemin kötü değil. Yükseltme ile bahsettiğin değerlere çıkarsın. CS:GO bildiğimiz gibi işlemci isteyen bir oyun, i7 4790 gibi bir işlemciyi 900-1000 TL civarına bulabilirsiniz. Elinizdeki işlemciyi satıp alırsanız az bir fark ile işlemci yükseltmesi yapabilirsiniz. Sadece CS:GO için geri kalan bileşenler sorun çıkarmaz. Yeni bir sistem toplamakta hem de bu fiyatlar bu kadar uçmuş iken saçma. İşiniz işlemci yükseltmesi ile görülecektir.

CS:GO oyununu 60Hz monitör olsa bile bir kere 60 FPS sabitleyip oynayıp, bir de 300 FPS sabitleyip oynarsanız aradaki farkı çok net anlayacaksınız.

Tekrardan rahatsız ediyorum fakat önermiş olduğun işlemciye anladığım kadarıyla ulaşılmıyor. Hiçbir yerde stokta yok. İ7 4790 yerine önerebileceğin başka bir işlemci var mı? 2.000TL'ye kadar uygundur.

Hayır hayır böyle düşünmeyin. Kaos ortamı falan da oluşmadı. Karşılıklı fikir alışverişi her zaman iyidir. Bilgi paylaştıkça artar. Technopat Sosyal de zaten güvenilir bilgi kaynaklarındandır.
Teşekkürler,attığınız linkten ve başka yerlerden de araştırdım. Anladığım kadarıyla 60HZ lik monitörde 70 yerine 120 FPS alınca bir sonraki kareyi çizmek için daha az bekliyor bu nedenle biraz daha az gecikme oluyor. Doğru muyum :D

Tekrardan rahatsız ediyorum fakat önermiş olduğun işlemciye anladığım kadarıyla ulaşılmıyor. Hiçbir yerde stokta yok. İ7 4790 yerine önerebileceğin başka bir işlemci var mı? 2.000TL'ye kadar uygundur.
Anakartına uyumlu alabileceğin işlemciler daha üretilmediği için ikinci ele başvurman lazım. Ama 2000 TL bütçen var ise ya dediğim işlemciyi 900 TL civarına bulup alabilir, ya da sıfır bir anakart-işlemci-RAM alabilirsiniz.

Geri
Yukarı