Valorant'ta sabit 300 FPS veren sistem

cesifps

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bilgisayar bileşenleri hakkında çok bir bilgim yok araştırdım fakat hala hangi kasa alınır hangisi alınmaz inanın işin içinden çıkamıyorum.
Aktif olarak Valorant oynuyorum. Hazır sistemlere baktım birçok siteden fakat hangisi alınır bilemedim. Low ayarlarda 300 FPS sabit değer verebilecek hazır sistem arıyorum, yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Bilgisayar bileşenleri hakkında çok bir bilgim yok araştırdım fakat hala hangi kasa alınır hangisi alınmaz inanın işin içinden çıkamıyorum.
Aktif olarak Valorant oynuyorum. Hazır sistemlere baktım birçok siteden fakat hangisi alınır bilemedim. Low ayarlarda 300 FPS sabit değer verebilecek hazır sistem arıyorum, yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.
Full ayarlarda 270 fps filan alıyor.İlgilenirsen duruma göre fiyatta bir şeyler yaparız.

Hocam arkadaşın attığı sistem troll dü bende ünlem koyarak troll e devam ettim. Size gelirse de sisteminiz o kadar etmez. 10 bin e RTX2060 alır keyfine bakar. Bütçe belirtsin yardımcı olalım.
Sadece kasa alır bunun içinde micden kamere monitörüne klavyesine her şey var.ve 2060lı sistemlerin içinde eski nesil işlemciler . Düşük mhz ramler ayrıyetten kötü psular oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı