CS:GO'da yüksek fare hassasiyetine nasıl alışılır?

investigator

Centipat
Hayatım boyunca düşük sensitivity oynadığım için bu şekilde alıştım. Hassasiyetim 1.10 DPI 800, ama ben bu durumdan hiç memnun değilim. Hassasiyet yükseltmek istiyorum yükseltince oynayamıyorum, bu hassasiyette ise arkama veya sağa sola hızlı dönemiyorum bilekten oynadığım için. Fare ivmesi denedim ona da alışamadım. Yardımcı olur musunuz?

Topluluk serverlarında oyna. Oynaya oynaya alışacaksın.
Ben 800 Dpi 1.2 sensivityden 800 dpi 2 sensivitye yükseltmiştim. Bu şekilde alıştım.

Sensitivity yükseltemiyorum. En iyi oynadığım sens mevcut sens. Bu sensin dışına çıkmadan bu sorunu çözmek istiyorum mümkün değil mi? Sadece etrafıma dönerken sıkıntı yaşıyorum.
m_rawinput 0 denedin mi ? ama dikkat et bu ayarın 0 olmasına alışırsan valorant gibi diğer oyunlarda zorluk çekersin çünkü bu ayar source engineye özel diye biliyorum.

Hocam bence koldan oynamayı deneyin sensinizi yükseltmek yerine.
Ben CS oynadığım dönemlerde 0.6 sens 800 DPI oynuyordum 1280x960 çözünürlükte 4:3, koldan oynadığımdan dolayı ve uzun süredir bu oyunu oynadığımdan dolayı Crosshair placemantım fazlasıyla iyiydi ve çok hızlı çevirebiliyordum koldan oynadığım için. Şu anda Valorant oynamaktayım sensim oyun içi 0.4 800 DPI 1280x960 4:3 oynuyorum ve herkes nasıl bu kadar hızlı çeviriyorsun fareyi sensin kaç gibi sorular soruyor yüksek eloda. Bence koldan oynamaya alışmalısın.

Mouse acceleration açabilirsin.
Fare ivmesi istikrarsız. Sevmiyorum o yüzden.
m_rawinput 0 denedin mi ? ama dikkat et bu ayarın 0 olmasına alışırsan valorant gibi diğer oyunlarda zorluk çekersin çünkü bu ayar source engineye özel diye biliyorum.
Rawinput 0 Windows ayarlarını kullanıyor fare ayarı olarak. Windows üzerindeki 'fare işaretçi hasssasiyetini artır' ayarı kapalı bende. Rawinput 0 birşey değiştirmiyor sonuç olarak.

Geri
Yukarı