CS:GO'da yüksek fare hassasiyetine nasıl alışılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faceit 10 level 2700 eloyum neye dayanarak yeni olduğumu söyledin?

Ve ayar değiştirme dönemi demişsin, 1.10 hassasiyet, 800 DPI sabit oynuyorum. Ayar değiştirme döneminde olduğumu nereden çıkardın?
Dostum ilk defa sanırım 1600 saat 2700 elo görüyorum, 1.6 geçmişiniz var mı?
Ayrıca stretch oynuyorsanız sensiniz gayet normal, yükseltmenizi önermem.

Dostum ilk defa sanırım 1600 saat 2700 elo görüyorum, 1.6 geçmişiniz var mı?
Ayrıca stretch oynuyorsanız sensiniz gayet normal, yükseltmenizi önermem.
Evet hocam 2009-2014 zamanlarım tamamen 1.6 ile geçti. Sensimin normal olduğunun farkındayım ama bilekten oynadığım için sağa sola çevirmekte zorlanıyorum. Crossumdan birazcık uzak rakipleri bile öldürmek için çevirirken zorluk yaşıyorum. Çözümü nedir? İllaki kola mı alışmam gerekiyor?

Evet hocam 2009-2014 zamanlarım tamamen 1.6 ile geçti. Sensimin normal olduğunun farkındayım ama bilekten oynadığım için sağa sola çevirmekte zorlanıyorum. Crossumdan birazcık uzak rakipleri bile öldürmek için çevirirken zorluk yaşıyorum. Çözümü nedir? İllaki kola mı alışmam gerekiyor?
Faceit 10 level birisi niye bunu sorun edinir ki? Mesela ben 800 dpi 3.5 sens te black bar oynuyorum sana çok hızlı gelir mesela ama bana normal geliyor. Deatmatch serverlarına gir, değiştir ve adam vurmaya çalış böylece sorununu çözebilirsin dostum.

Faceit 10 level birisi niye bunu sorun edinir ki? Mesela ben 800 dpi 3.5 sens te black bar oynuyorum sana çok hızlı gelir mesela ama bana normal geliyor. Deatmatch serverlarına gir, değiştir ve adam vurmaya çalış böylece sorununu çözebilirsin dostum.
Sorun edinmiyorum, adam vurabiliyorum zaten. Neden anlamakta bu kadar güçlük çekiyorsunuz anlama kabiliyetiniz mi zayıf anlamıyorum. Sadece arkaya dönerken veya sağa sola ani şekilde dönmeye çalışırken mousepad yetmiyor. Sensitivity düşük geliyor yani. Yüksek senste ise asla oynayamam bu saatten sonra, ki oynamak dezavantaj.

Yeni konular

Geri
Yukarı