CS:GO'da yüksek fare hassasiyetine nasıl alışılır?

Sorun edinmiyorum, adam vurabiliyorum zaten. Neden anlamakta bu kadar güçlük çekiyorsunuz anlama kabiliyetiniz mi zayıf anlamıyorum. Sadece arkaya dönerken veya sağa sola ani şekilde dönmeye çalışırken mousepad yetmiyor. Sensitivity düşük geliyor yani. Yüksek senste ise asla oynayamam bu saatten sonra, ki oynamak dezavantaj.
Anlama kabiliyetimiz zayıf değil de senin yaşın biraz küçük herhalde hem sens değiştiremem oynayamam diyorsun, hem arkama sağa sola dönemiyorum, diyorsun. Üstelik bilekten oynuyormuşsun. Tamam da kardeşim biz ne yapabiliriz yani senin için? Bu durumda; ya sensini arttır deriz, ya mousepadini büyüt deriz. Zaten kendin söylüyorsun "mousepad yetmiyor" diye

Anlama kabiliyetimiz zayıf değil de senin yaşın biraz küçük herhalde hem sens değiştiremem oynayamam diyorsun, hem arkama sağa sola dönemiyorum, diyorsun. Üstelik bilekten oynuyormuşsun. Tamam da kardeşim biz ne yapabiliriz yani senin için? Bu durumda; ya sensini arttır deriz, ya mousepadini büyüt deriz. Zaten kendin söylüyorsun "mousepad yetmiyor" diye
Geniş bir mousepadim var tüm masayı neredeyse kaplayacak boyutta. Mousepad yetmiyor derken sensitivity o kadar az geliyor ki fare mousepadin dışına çıkıyor arkama doğru dönerken. Kol ile oynamaya nasıl alışırım?

1.1 ile mousepadın dışına çıkman çok zor dostum. 360 dönmeye mi çalışıyorsun ?

Koldan oyna denmiş ama bu durum insandan insana değişir. Herkes koldan oynayamaz, oynamaya çalışsa da alışamayabilir. Sadece arkana dönerken koldan dönebilirsin. Bende bilekten oynuyorum düşük senste oyun oynamak işkence gibi geliyor bileğim ağrıyor zaten. Sens yükseltip alıştırma yapmalısın. Alışma süreci 1 haftayı falan bulabilir bu işin başka çözümü olduğunu sanmıyorum. Sens yükseltip yine alışamıyorsan tek çözümü dediğim gibi dönüş esnasında kol kullanmak.

Geri
Yukarı